Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa miniteatripäevad 2016



19. märts

12.15 — AVAMINE
12.30 — LÕUNA
13.30 — Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja (L. Salonen, A. Jakovlev) I. Saknussen ja ühislooming „Suitsetamisest“
14.10 — SÜG Kreisis (Sirje Kreisman) S. Kreisman „Kirjumirju“
15.00 — Orissaare G Mo-teater (Mare Noot) Y. Reza „Kunst“
15.50 — Tallinna 32. KK 12. klass (Eva Kalbus) R. Maide, L. Horn, T. Kristal, M. Liiv „T. Oli siin“
17.00 — Rapla ÜG Teatristuudio Ega Vist (Krista Olesk) K. Olesk „Vahepeal“
17.45 — SÜG Krevera (Rita Ilves) kompositsioon „Nad on kutsutud“
18.20 — ÕHTUSÖÖK
19.30 — Kabaree
21.30 — Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis
22.15 — Pidu ansambliga Magic Panda
01.00 — ÖÖRAHU

20. märts

08.30 — HOMMIKUSÖÖK
09.30 — Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) lavastus Ö. von Horvath „Jumalata noorus“ ainetel „Kalad“
10.40 — Viljandi G (Andres Oja) N. Labute/  A. Oja „Mõni tüdruk“
11.40 — Rakvere RG KARLA 10. klass (Tiina Kippel) Ivanov/Kippel „Kuu peal on parem...“
12.45 — Jõgeva Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur)  A. Gailit „Viimne romantik“
13.15 — LÕUNA
14.15 — H. Treffneri „Vo:g pool“ (Kristel Zimmer) K. Zimmer ja C. Põdra „Juhtum 97“
15.10 — Rakvere RG KARLA 12. klass (Tiina Kippel) A. H. Tammsaare/T. Kippel „Kõnetab....ei kõneta....“
16.15 — Tallinna 32. Kk  KOKK (Eva Kalbus) J. Kaus ja trupp „Vaikuse varjundid“
17.10 — Rakvere G Teatriansambel (Aili Teedla) ühislooming „Naabrivalve“
18.10 — H. Treffneri Gümnaasium (Oliver Issak) „Hetk“
19.10 — Rapla ÜG Riinimanda teater (Valter Uusberg)  „Võimaluste väli“
19.45 — ÕHTUSÖÖK
21.00 — Kontsert: Maria Väli (Estonian Voices) ja sõbrad Mai Agan, Pille-Rite Rei, Britta Virves
22.30Plaate keerutab multiinstrumentalist Sander Mölder
21.15 — Juhendajate ja žürii nõupidamine hotellis Arensburg
01.00 — ÖÖRAHU

21. märts

08.45 — HOMMIKUSÖÖK
09.30 — Jüri G kooliteater Vaba Valik (Rasmus Onkel) T. Toomesaare „Kolm õde ehk teekond sinna kuhul naistel asja pole“
10.10 — H. Treffneri G  Lend 4.0 (Elise Metsanurk) A. Kallase ainetel „Olemisest nööpauguna“
11.00 — Paide ÜG Maski Taga (Marju Mändmaa) ühistöö „Äratus“
12.00 — LÕUNA
13.00 — LÕPETAMINE

Osalejad __ Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Ajaleht __Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Esmaspäev, 21 Märts 2016 10:51  
Bänner


Bänner