Õppetöö korraldus 14. - 22. detsembril

14. - 18. detsembril toimub õppetöö järgmiselt:
1) HEV-klassid (Kingu õppehoone) on koolis tunnis,
2) tavaklassid 1. - 12. klassini (Hariduse õppehoone) kõik distantsõppel.
21. ja 22. detsembril õppetööd ei toimu.

Distantsõppe õppetöö korraldus on leitav lingil

Vajalikud õppevahendid palume koju viia. Koolimaja on avatud laupäeval, 12. detsembril kell 9.00 - 14.00. Järgmisel nädalal on maja lahti esmaspäevast reedeni kell 7.30 - 18.00. Palume koolimajas kanda maski.

Raamatuid laenutades palume eelnevalt oma soov saata raamatukogu juhatajale Iivi Jakobsonile meilile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Soove saab saata kuni 17. detsembrini, raamatud saab kätte järgmisel päeval fuajees olevalt laualt kontaktivabalt.

Piiratud kogustes saame koju laenutada ka sülearvuteid, selle sooviga palun pöörduda Henrik Pihli poole meilil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Huvitegevus peatub 3. jaanuarini, kui võimalik, saab jätkata tegevusega distantsilt.

Konsultatsioone saab teha õpilastega eelneval kokkuleppel ning ühekaupa. Huvitegevus on lubatud kontaktivaba individuaaltegevusena siseruumides või õues kuni 10 osaleja ja juhendajaga.

Viimati uuendatud Reede, 11 Detsember 2020 15:26