Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Meie parimad lõpetajad

Saada link Prindi PDF

9. klassi lõpetavad kiituskirjaga:
Romi Liise Roomets 9.a
Liisa Viljaste 9.a
Kirke Viik 9.b
Sander Brõsov 9.e

Lisaks neile kantakse autahvlile järgmised õpilased:
9.a    Sessely Järvalt, Karmen Kundrats, Kennet Puiestee, Gätlin Rauniste, Lisete Loviise Saagpakk, Raul Joaquin Seppel, Arabella Soolind, Kristina Sõster, Triinu-Liis Toom, Lisete Vahu
9.b    Kristiin Nelis, Heddi-Loore Ots, Anet Tõnus, Karmen Viilup
9.e    Ele-Riin Merelaid, Mihkel Männik, Hanna-Liisa Pors, Marleen Tänav

Õppenõukogu kiituse saavad:
9.a    Ats Lepamets
9.b    Rico Robert Alliksoon,  Martti Vaska,  Remi Vilsaar


12. klassi lõpetavad kuldmedaliga:
Mariliis Albert 12.b
Liisa Alpstål 12.c
Kadri-Liis Kolk 12.c
Anni Kuuseok 12.c
Triinu-Liis Torri 12.c

12. klassi lõpetavad hõbemedaliga:
Margit Valge 12.b
Tuuli Vassar 12.b
Vootele Mets 12.c
Kristel Soe 12.c

Lisaks neile õpilastele kantakse autahvlile:
12.a    Heleri Jalakas, Henry Noah Mägi
12.b    Marleen Juhandi, Eliisa Kirst, Karmen-Kelsi Kruut, Karoli Mägi, Emili Gabriela De Oliveira, Käthriin Steinberg, Sander Teras, Joonas Tiitson, Magnus Toompuu
12.c    Paul Antsaar, Samuel Arge, Artur Johanson, Kennar Kahju, Lotta Meet, Merili Mikku, Alari Nuut, Berit Porss, Johanna Priske, Miko Pärn, Joosep Rand, Karola Soe, Kaisa Tiitson, Emma Treirat, Kaisa Tänav, Torm Vatsfeld, Luise Vevers

12. klassi õpilastest saavad preemiad järgmised lõpetajad:
P. H. von Frey nimeline matemaatikapreemia – Triinu-Liis Torri 12.c
F. Heinmetsa nimeline füüsikapreemia – Vootele Mets 12.c
P. Saagpaku nimeline inglise keele preemia – Vootele Mets 12.c
O. Timmase nimeline kunstipreemia – Emili Gabriela De Oliveira 12.b
A. Uustulndi nimeline kirjanduspreemia – Margit Valge 12.b
Peter Heinicheni saksa keele preemia – Teele Õispuu 12.c
Parima sportlase preemia – Luise Vevers 12.c
Kultuuripreemia – Lotta Meet 12.c
Keskkonnapreemia – Torm Vatsfeld 12.c
Arvutipreemia – Rene Dubrovski 12.a
Kuressaare Lions klubi stipendium hoolimise ja toetamise eest – Käthriin Steinberg 12.b

Viimati uuendatud Esmaspäev, 28 Juuni 2021 22:49  
Bänner


Bänner