Õppetöö korraldus alates 3. maist

Alates 3. maist toimub õppetöö järgmiselt:
1) Kingu tn õppehoone kõik õpilased on koolis,
2) Hariduse tn õppehoone 1. - 4., 9. ja 12. klassid on koolis (12. klassid konsultatsioonides),
3) Hariduse tn õppehoone 5. - 8. ja 10. - 11. klassid on distantsõppel, konsultatsioonid koolimajas õpetajatega kokkuleppel väikestes gruppides.

Palume esmaspäeval neil, kes kooli tulevad, tagastada ka laenutatud arvutid.

Ohutumaks õppetöö läbiviimiseks ja kontaktide vähendamiseks toimub kõigil kooli tulevatel klassidel õppetöö nn koduklassides: 1. - 3. klass oma 2. korruse klassiruumis, 4.a klass ruumis 141, 4.b klass ruumis 406, 4.d klass ruumis 301, 9.a klass ruumis 320 ja 9.b klass ruumis 416. Klassi vahetatakse vaid muusika ja võõrkeele tundideks, muudel juhtudel tuleb aineõpetaja klassi juurde.

Koolis õppetööd ohutuks läbiviimiseks palume, et:
- võimalusel kanname alates 6. klassist maski;
- väiksemagi haiguskahtluse korral jääme koju ja võtame ühendust perearstiga;
- kui keegi pereliikmetest on suunatud koroonatesti tegema, siis hoiame lapse kuni negatiivse testitulemuse saamiseni kodus;
- kahtlaste kontaktide korral püsime asjaolude selgumiseni kodus;
- peale tundide lõppu läheme kohe koju ja väldime liigseid kontakte, pikapäevarühma ei toimu;
- koolis suhtleme võimalusel ainult klassikaaslastega;
- välisreisid lükkame edasi.

Uue info lisandumisel teavitame koheselt.

Jõudu ja jaksu!

Viimati uuendatud Neljapäev, 29 Aprill 2021 18:17