Uurimistööd, loovtööd ja referaadid

PÕHIKOOLI LOOVTÖÖD

Saaremaa Ühisgümnaasiumis on loovtöö 8.-9. klassi õppekava osa. Loovtöö teema ja juhendaja kinnitatakse 8. klassis aprillis-mais; loovtööde esitlused ja hindamine toimuvad hiljemalt 9.klassi viimase õppeveerandi alguses.

GÜMNAASIUMI UURIMISTÖÖD

Uurimistöö teema ja juhendaja kinnitatakse 12. klassi algul oktoobrikuus. Vt 2020/2021 õppeaasta ajakava korralduslikult Moodle-kursuselt (külalisjuurdepääsu parool on UT2021)
SÜGi õppekava järgi saavad 12. kl õpilased uurimistöö koostamise ja vormistamise toetamiseks võtta valikaine Uurimistöö alused.

Eesti Teadusagentuuri soovitused edukaks osalemiseks õpilaste teadustööde konkurssidel

Õpilaste teadusajakirja Akadeemiake õppefilm „Kuidas teha uurimistööd

Tartu Ülikooli MOOC Infopädevus
NB! Registreerumisel võimalik teenida 1 EAP