Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

2015/2016 õa saavutused

Saada link Prindi PDF

20.-21. mai 2016 - Vabariiklik bioloogiaolümpiaad põhikoolile: Martin Vesberg (6.a) - I koht, Voldemar Kirss (6.b) - 5. koht, Cathrin Benita Poopuu (6.b) - 8. koht, Marleen Vahu (8.a) - I koht, Liisa Õunpuu (8.b) - II koht, Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - I koht, Diana Alt (9.b) - III koht

7. mai - vabariiklik raamatuarvustuste võistlus Ulakass: Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - põhikooli arvestuses 2. koht, Jutta Loviisa Juht (9.b) - põhikooli arvestuses eripreemia.

28.-29. aprill - Õpilaste teadustööde riiklik konkursi II etapp Teadusfestivalil - Põhikooliastme I preemia: Martin Vesberg (6.a); Õpilaste teadustööde eduka juhendamise preemia: Inge Vahter; Tartu Ülikooli eripreemia: Hanna Keidong (12.a); Tartu Ülikooli teaduskooli eripreemia: Martin Vesberg (6.a); Keskkonnaameti eripreemia: Katrina Kaasik (12.b); Eesti Ornitoloogiaühingu eripreemia: Martin Vesberg (6.a); Eesti Loodusmuuseumi eripreemia: Diana Alt (9.b) ja Elo Nõmm (9.b).

Teadusfestivalil osalenud SÜG-i noorteadurid

23. aprill - lingvistikaolümpiaadi lõppvoor: Karl Viik (10.c) - 5. koht.

19. aprill - algklasside näitemängupäev eripreemia Algklasside näitering "Lahedaimad kollid" ja Rasmus Mäeorg (4a) sai parima poisi näitlejapreemia.

16. aprill - üleriigilise vendade Liivide konkurs publikupreemia, Alatskivi Kk preemia ja Tartu maavalitsuse preemia, Teele Tilts

13. aprill - spordimälumängu "Bumerang" finaalvõistluse II koht: Mihkel Lõuk (9.b), Jass Saarkoppel (9.b), Karl Hendrik Tamkivi (9.b), Mihkel Šesterikov (12.c).

12. aprill - maakonna põhikoolide näitemängupäev: Kreputlased laureaat; Kirke Medri-parim naisnäitleja, (juhendaja Rita Ilves)

11.aprill - Laululind Vanusegrupp 8-10 aastased I koht Kert Käsper (1b) juh Pilvi Karu, II koht Merili Haak (3b) III koht Karolina Lepik (3b) Vanusegrupp 11-13 aastased I koht Maru Varavin (5b) juh Pilvi Karu II koht Raul Joaquin Seppel (4a) juh Malle Veske III koht Kennet Puiestee (4a) GRAND PRIX Georg Paomees (3a)

8.-9. aprill - üleriigiline kooliteatrite festival - Olev Sten Erik Jõgi (12.a)  eripreemia; Teele Tilts (12.a) parim naisnäitleja

5. aprill - maakonna vendade Liivide konkurss Teele Tilts (12.a) grand prix ja publikupreemia,
Ekke Kaarel Rand (12.c) eripreemia,Kirke Medri (5.b) žürii tänupreemia,(kõigi juhendaja Rita Ilves)

19.-21. märts - Saaremaa Miniteatripäevad - Kreverale Saaremaa Miniteatripäevade juhendajate preemia ja parim Saaremaa trupp, juhendaja Rita Ilves- Saaremaa Miniteatripäevade parim Saaremaa juhendaja, Olev Sten Erik Jõgi (12.a) - Saaremaa Miniteatripäevade eripreemia, Teele Tilts (12.a) - Saaremaa Miniteatripäevade näitlejapreemia ja parim Saaremaa näitleja

19. märts - Eesti Juuniorpaaride Meistrivõistlused Turniiribridžis: Karen Saksakulm (10.c) - 5. koha.

10. märts - Vabariiklik keskkonnaalaste uurimistööde konkurss Martin Vesberg 6.a -  I ja II koht Torm Vatsfeld 7.a - II koht  Sander Teras 7.b - III koht Feridee Sevostjanov 8.b - 4. koht Iris Kirs 8.b - 4. koht Elo Nõmm - 9.b - II koht Diana Alt - 9.b - II koht Hanna Keidong 12.a - 5. koht Tiina Soots 12.c - 4. koht

4. - 5. märts - XX Alo Mattiisenile pühendatud koolinoorte vokaalansamblite konkurss: Varsakabi - laureaat; Iiv Aavik (10.b) - Eesti Võimlemisliidu presidendi Laine Randjärve nim võimlemispreemia; Martin Vesberg (6.a) - Imelise hääle eripreemia.

4. märts - EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlusel 1.-3. klassi poiste arvestuses Sten-Erik Mägi (2.b), Kaur Vesberg (2.b), Martin Kirst (3.a), Risto Tahk (3.a), Kevin Lempu (3.a), Karl Ares Hommik (3.b), Richard Keerd (3.b), Rasmus Tristan Vahenurm (3.b) - III koht

4. märts - EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlusel 1.-3. klassi tüdrukute arvestuses Karmel Muul (3.a), Maribel Remmel (3.a), Mareli Välja (3.a), Gelin-Desire Soeson (3.a), Anabel Lanna (3.a), Merili Haak (3.b), Grete Gull (3.b), Kristin Poopuu (3.b) - 4. koht

27. veebruar - füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor: 8. klasside arvestuses Markus Kivi (8.b) - III koht, Steven Stepanov (8.b) - 6. koht, Oskar Kivi (8.b) - 7. koht, Hardi Aun (8.b) - 9. koht; 9. klasside arvestuses Mihkel Rasu (9.a) - 4. – 5. koht, Garel Muul (9.a) - 7. koht; 10. klasside arvestuses Karl Viik (10.c) - I koht, Silver Spitsõn (10.c) - III koht, Eliise Šmuul (10.c) - 4. koht, Rasmus Lepik (10.c) - 5. koht, Karel Äär (10.c) - 6. koht, Artti Raasuke (10.c) - 9. koht; 11. klasside arvestuses Kaspar Hiis (11.b) - II - III koht; 12. klasside arvestuses Kaarel Ernits (12.c) - I koht, Lauri Leemet (12.c) - 4. koht, Laura Kaldjärv (12.c) - 6. koht.

26. veebruar - vabariiklik inglise keele olümpiaad 10. - 12. klassidele: Martin Priske (12.c) - 4. koht, Roland Brant (12.a) - 7. - 11. koht, Lauri Leemet (12.c) - 7. - 11. koht.

26. veebruar - inglise keele olümpiaadi maakonnavoor 8. - 9. klassidele: 8. klasside arvestuses Oskar Kivi (8.b) - 10. - 11. koht; 9. klasside arvestuses Liisa Veliste (9.b) - III koht.

17. veebruar - matemaatikaviktoriini Nuputa maakonnavoor: 5. - 6. klasside arvestuses I koht Voldemar Kirss (6.b), Otto Tuuling (6.b), Jaak Kuuseok (5.b), Karmo Kalamees (5.b); 7. klasside arvestuses I koht Paul Antsaar (7.a), Karl-Martin Kuusk (7.a), Torm Vatsfeld (7.a)

16. veebruar - maakondlik kõnekonkurss: põhikooli arvestuses Johanna Arak (9.b) - sisemise sära eripreemia; gümnaasiumi arvestuses Kertu Lehtsaar (12.a) - I koht, Brita Laht (10.b) - II koht, Iiv Aavik (10.b) - kena alguse eripreemia

13. veebruar - ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor: 6. klasside arvestuses Carl-Juhan Meri (6.) - I koht, Voldemar Kirss (6.b) - II - III koht; 7. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (7.a) - 5. - 6. koht, Karl-Martin Kuusk (7.a) - 8. - 9. koht; 8. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (8.b) - II koht, Roosmarii Sarapuu (8.b) - III koht, Oto Pruul (8.a) - 5. koht, Gendra Allikmaa (8.a) - 6. koht, Huberta Karma (8.a) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Kerman Keerd (9.b) - 10. koht; gümnaasiumi teema Eesti ajalugu Ene-Liis Orb (10.a) - I koht, Emilia Rozenkron (10.b) - II - III koht, Hendrik Aksalu (12.c) - II - III koht, Victoria Juht (10.b) - 4. koht; gümnaasiumi teema Üldajalugu Anna-Maria Lest (11.a) - I koht, Hanna Aksalu (12.a) - II koht, Liisa Niit (10.b) - 4. koht, Oskar Kirs (10.b) - 5. koht;  gümnaasiumi teema Lähiajalugu Lauri Leemet (12.c) - I koht, Brita Laht (10.b) - III - IV koht.

12. veebruar - vabariiklik etluskonkurss: Martin Vesberg (6.a) - laureaat. (juhendaja Rita Ilves)

8. veebruar - maakonna etlejate konkurss: Teele Tilts (juhendaja Rita Ilves)-grand prix, Maria Pihlak (juhendaja Rita Ilves)-eripreemia, Jakob Saare (juhendaja Sirje Kreisman)- žürii tänupreemia

6. veebruar - bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor: 6. klasside arvestuses Martin Vesberg (6.a) - I koht, Voldemar Kirss (6.b) - II koht, Cathrin Benita Poopuu (6.b) - III koht, Jonna Mononen (6.b) - 5. koht, Albert Leppik (6.a) - 6. - 7. koht, Mihkel Keso (6.a) - 9. koht; 7. klasside arvestuses Sander Teras (7.b) - I koht, Merili Mikku (7.a) - II - III koht, Torm Vatsfeld (7.a) - II - III koht, Anni Kuuseok (7.a) - 6. koht, Mariliis Albert (7.b) - 10. koht; 8. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (8.b) - I koht, Marleen Vahu (8.a) - II koht, Feridee Sevostjanov (8.b) - 4. koht, Huberta Karma (8.a) - 5. koht, Roosmarii Sarapuu (8.b) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - I koht, Diana Alt (9.b) - II koht, Elo Nõmm (9.b) - III koht, Jutta Loviisa Juht (9.b) - 8. - 9. koht; 10. klasside arvestuses Emilia Rosenkron (10.b) - I koht, Iiv Aavik (10.b) - III - IV koht, Mari Tiitson (10.b) - III - IV koht; 11. klasside arvestuses Mari Kolk (11.b) - I koht, Britha Kuldsaar (11.a) - II koht, Kerli Kuusk (11.b) - III - IV koht, Roland Kastein (11.b) - 5. koht, Kriim Koduvere (11.b) - 8. koht, Karl Villem Viss (11.b) - 10. koht; 12. klasside arvestuses Laura Kaldjärv (12.c) - II - III koht, Marite Lõhmussaar (12.b) - 4. koht, Hanna Keidong (12.a) - 6. - 7. koht, Hanna Aksalu (12.a) - 10. koht.

5. veebruar - muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor: põhikooli arvestuses Jutta Loviisa Juht (9.b) - I koht, lõppvoorus pronksdiplom.

5. veebruar - 2016. a maakonna koolide meistrivõistlused rahvastepallis - võistkond koosseisus Mia Maria Muul (3.b), Merili Haak (3.b), Grete Gull (3.b), Maribel Remmel (3.a), Mareli Välja (3.a), Karmel Muul (3.a), Gelin-Desire Soeson (3.a), Anabel Lanna (3.a) - I koht ja võistkond koosseisus Sten Erik Mägi (2.b), Kaur Vesberg (2.b), Karl Ares Hommik (3.b), Martin Kirst (3.a), Risto Tahk (3.a), Robin Maranik (3.a), Ragnar Tisler (3.a), Georg Paomees (3.a) - II koht juhendaja - treener õpetaja Irena Sink

5. veebruar - üleriigiline konkurss Hansenist Tammsaareni: Martin Vesberg (juhendaja Rita Ilves)- III koht, Teele Tilts (juhendaja Rita Ilves)-eripreemia.

3. veebruar - maakondlik etlejate konkurss: Martin Vesberg (juhendaja Rita Ilves)-grand prix, Vootele Mets (juhendaja Merle Prii)-grand prix, Henri Paomees (juhendaja Rita Ilves)-laureaat.

30. jaanuar - matemaatikaolümpiaadi piirkonnakonnavoor: 4. klasside arvestuses Kirke Viik (4.b) - 4. – 7. koht, Martti Vaska (4.b) - 4. – 7. koht; 5. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (5.b) - II koht, Jürgen Liiv (5.b) - 4. – 5. koht, Marie Eike Rebane (5.b) - 6. koht; 6. klasside arvestuses Voldemar Kirss (6.b) - I koht, Otto Tuuling (6.b) - II koht, Martin Vesberg (6.a) - 4. koht, Mihkel Keso (6.a) - 5. koht, Albert Leppik (6.a) - 10. koht; 7. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (7.a) - III koht, Paul Antsaar (7.a) - 4. – 5. koht, Kristel Soe (7.a) - 9. – 10. koht; 8. klasside arvestuses Gendra Allikmaa (8.a) - III – IV koht, Liisa Õunpuu (8.b) - III – IV koht, Feridee Sevostjanov (8.b) - 5. – 7. koht; 9. klasside arvestuses Mihkel Rasu (9.a) - II koht; 10. klasside arvestuses Karl Viik (10.c) - I koht, Kaupo Humal (10.c) - II koht, Karen Saksakulm (10.c) - 4. – 5. koht, Karel Äär (10.c) - 4. – 5. koht, Brita Laht (10.b) - 6. koht, Oskar Kirs (10.b) - 7. koht, Rasmus Lepik (10.c) - 8. koht, Kristo Püüding (10.c) - 9. koht; 11. klasside arvestuses Aleks Teller (11.c) - I koht, Sten Vaher (11.c) - 5. koht, Kaili Põder (11.c) - 6. - 7. koht; 12. klasside arvestuses Kaarel Ernits (12.c) - I koht, Lauri Leemet (12.c) - II - III koht, Laura Kaldjärv (12.c) - 5. koht.

29. jaanuar - emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor: 7. klasside arvestuses Margit Valge (7.b) - 5. koht, Vootele Mets (7.b) - 6. - 7. koht, Sander Teras (7.b) - 6. - 7. koht; 8. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (8.b) - I koht, Feridee Sevastjanov (8.b) - II koht, Gendra Allikmaa (8.a) - 8. koht, Kätriin Käsper (8.a) - 10. koht; 9. klasside arvestuses Triinu Jakson (9.a) - 4. koht, Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - 5. koht, Jutta Loviisa Juht (9.b) - 6. koht, Diana Alt (9.b) - 8. koht, Liisa Veliste (9.b) - 10. - 11. koht; 10. klasside arvestuses Kaupo Humal (10.c) - I koht, Karl Viik (10.c) - II koht, Emilia Rozenkron (10.b) - III koht, Maria Kirst (10.b) - 6. koht, Karen Saksakulm (10.c) - 7. koht, Helina Magus (10.b) - 9. koht, Delis Pärnoja (10.b) - 10. - 11. koht; 11. klasside arvestuses Mari Kolk (11.b) - II koht, Karita Süld (11.c) - III koht, Jane Treima (11.b) - 5. koht, Reet Koppel (11.a) - 8. - 9. koht; 12. klasside arvestuses Hanna Mari Villsaar (12.a) - II koht, Monika Mander (12.a) - 4. koht, Laura Kaldjärv (12.c) - 6. koht, Olev Sten Erik Jõgi (12.a) - 7. - 8. koht, Kerttu Jaus (12.c) - 7. - 8. koht.

26. jaanuar - inglise keele olümpiaad 6. - 7. klassidele: 6. klasside arvestuses Raul Koppel (6.b) - I koht; 7. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (7.a) - III koht.

23. jaanuar - keemiaolümpiaadi piirkonnavoor: 9. klasside arvestuses Diana Alt (9.b) - I koht, Triinu Jakson (9.a) - 4. koht, Mihkel Lõuk (9.b) - 9. koht; 10. klasside arvestuses Brita Laht (10.b) - I koht, Liisa Niit (10.b) - II - III koht, Mari Tiitson (10.b) - II - III koht, Karl Viik (10.c) - 6. koht, Silver Spitsõn (10.c) - 7. koht, Rasmus Lepik (10.c) - 8. koht, Artti Raasuke (10.c) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Roland Kastein (11.b) - I koht, Mari Kolk (11.b) - III - IV koht; 12. klasside arvestuses Kaarel Ernits (12.c) - II koht.

23. jaanuar - üleriigiline B. Alveri konkurss Tuuleleapsed: Brigite Hollo (5.a) - näitlejapreemia

14. detsember - inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor gümnaasiumile: 10. klasside arvestuses Emilia Rozenkron (10.b) - II koht, Karl Viik (10.c) - 4. koht, Kai-Riin Eimre (10.a) - 5. - 7. koht, Silver Spitsõn (10.c) - 5. - 7. koht, Mari Tiitson (10.b) - 5. - 7. koht, Artti Raasuke (10.c) - 8. koht, Karin Nuut (10.a) - 9. koht, Lauri Põlluäär (10.c) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Kristi Niit (11.b) - II koht, Jane Treima (11.b) - 4. - 5. koht; 12. klasside arvestuses Pirjo Mononen (12.a) - I koht, Lauri Leemet (12.c) - II koht, Triin Rebbas (12.b) - 8. koht.

12. detsember - üleriigiline etlejate konkurss „Koidulauliku valgel“: Ekke Kaarel Rand (12.c) - gümnaasiumiastme III koht.

11. detsember - geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor: 7. klasside arvestuses Anni Kuuseok (7.a ) - II koht, Sander Teras (7.b) - III koht, Margit Valge (7.b) - 9. koht; 8. klasside arvestuses Markus Kivi (8.b) - II - III koht, Oliver Paljak (8.a) - II - III koht, Oskar Kivi (8.b) - 6. koht, Roosmarii Sarapuu (8.b) - 7. koht, Liisa Õunpuu (8.b) - 9. koht; 9. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - I koht, Mihkel Rasu (9.a) - 8. koht, Jutta Loviisa Juht (9.b) - 10. koht; 10. klasside arvestuses Emilia Rozenkron (10.b) - I koht, Rasmus Lepik (10.c) - II koht, Kaupo Humal (10.c) - III koht, Iiv Aavik (10.b) - 4. koht, Karl Viik (10.c) - 6. koht, Artti Raasuke (10.c) - 7. koht, Karl Kadak (10.b) - 8. koht, Eliise Šmuul (10.c) - 9. koht, Mari Tiitson (10.b) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Roland Kastein (11.b) - I koht; 12. klasside arvestuses Lauri Leemet (12.c) - 2. koht, Johannes Rooso (12.c) - 4. koht, Kaarel Ernits (12.c) - 6. koht.

3. detsember - maakonna etluskonkurss "Koidulauliku valgel": Ekke Kaarel Rand (12.c) - Grand Prix (juh R. Ilves), Kirke Medri (5.b) - põhikooliastme laureaat (juh R. Ilves), Teele Tilts (12.a) - gümnaasiumiastme laureaat (juh R. Ilves), Maria Pihlak (12.c) - gümnaasiumiastme eripreemia (juh R. Ilves), Karl Kadak (10.b) - gümnaasiumiastme tänupreemia (juh M. Prii)

27. - 29. november - Saaremaa Miniteaduspäevade laureaadid: Martin Vesberg (6.a), Karl Hendrik Tamkivi (9.b), eripreemia särava ja haarava esituse eest Martin Vesberg (6.a), eripreemia nõela otsimise eest heinakuhjast Lisanna-Lee Leiman (8.b), Energia avastuskeskuse eripreemia Sander Teras (7.b)

26. november - Euroopa jäätmetekke nädalale pühendatud koolidevaheline võistkondlik viktoriin - istkond koosseisus: Merili Mikku (7a), Kristel Soe (7.a), Torm Vatsfeld (7.a), Cathrin Benita Poopuu (6.b) - I KOHT ja võistkond koosseisus: Sander Teras (7.b), Margit Valge (7.b), Mariliis Albert (7.b), Martin Vesberg (6.a) - II KOHT

23. november - Üleriigiline kodanikupäeva essekonkurss "Muusika ühendab" - Hanna-Mari Villsaar (12.a) - ergutusauhind (juhendaja Rita Ilves)

21. november - õpetaja Arne Loorpuule omistati Kaitseliidu hõbedane II järgu teenetemedal


20.-21. november - Üleriigilisel B. Alveri konkursil Tähetund - Krevera (juhendaja Rita Ilves) - laureaat, duetipreemia Teele Tilts (12.a) ja Ekke Kaarel Rand (12.c). Kreisis (juhendaja Sirje Kreisman) - laureaat, parim naisnäitleja Kertu Lehtsaar (12.a).

7. oktoober - õpioskuste olümpiaadi II koht maakonnas: Mihkel Keso (6.a), Martin Vesberg (6.a), Paula Aarnis (6.b), Voldemar Kirss (6.b), Otto Tuuling (6.b)

18.-19. september - GLOBE keskkonnauuringute konverentsil 5.-7. klasside arvestuses Martin Vesberg (6.a) - I koht ja parim põhikooli uurimistöö ettekandja; Lisanna-Lee Leiman (8.b) - II koht; Roosmarii Sarapuu (8.b) ja Liisa Õunpuu (8.b) - III koht; 8.-9. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (9.b) - I koht; Lisaks saavutasid vilistlased Agnes Äkke I koht ja Kaspar Mölder II koht gümnaasiumi arvestuses. Õpilased osalesid konkursil 2014/2015 õppeaastal valminud uurimistöödega.

12. september - kodu-uurijate vabariiklikul konkursil "Käbi ei kuku kännust kaugele" 5.-6. klasside individuaaltööde arvestuses võidutöö Lissel Mägi (6.b)

Kodu-uurija Lissel Mägi

 

2014/15 õppeaasta saavutused

26. veebruar - inglise keele olümpiaadi maakonnavoor 8. - 9. klassidele: 8. klasside arvestuses Oskar Kivi (8.b) - 10. - 11. koht; 9. klasside arvestuses Liisa Veliste (9.b) - III koht.
Viimati uuendatud Esmaspäev, 12 September 2016 10:33  
Bänner


Bänner