Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Õpetajate konsultatsiooniajad 2020/2021 õa I poolaasta

Saada link Prindi PDF
Õpetaja Aine(d) Aeg Ruum
Kädy Ansel inglise keel vastavalt vajadusele Õ316
Kristi Aro inglise keel T, K 14.00 314
Viljar Aro psühholoogia, loogika

kokkuleppel
T 15.30-16.30

109
138 (audit)

Anu Ausmees matemaatika T 16.00 (11.abc)
K 16.00 (10.c, 12.a)
407
Mari Ausmees muusikaõpetus E 14.45
305
Ly Haandi inimeseõpetus 5.-8.kl,
kehaline kasv
E 14.00 314
Rita Ilves eesti k, kirjandus, kõne ja väitlus T 15.00-16.30 411
Aili Jung kunstiajalugu kokkuleppel
Tiia Jõgi inglise keel kokkuleppel
Reeli-Alli Kaesvelt eesti k ja kirjandus T 15.00 - konsultatsioon
N 15.00 - järelvastamine
410
409
Liis Kala-Peäske eesti k ja kirjandus kokkuleppel õpilasega
Alli Kallaste klassiõpetaja kokkuleppel
Jaanika Kask kunstiõpetus kokkuleppel 301
Ruta Kelt klassiõpetaja N 13.00 210
Urmas Kiil ajalugu, ühisk.õpetus, filosoofia N 15.45 KTG
Marit Kikas matemaatika T 14.00-16.00
ja kokkuleppel õpetajaga
409
Marju Kirss keemia E 15.45-17.00 416
Argo Kirss keemia kokkuleppel 416 / 414
Sirje Kreisman eesti k ja kirjandus T 15.46
413
Merike Kuldsaar geograafia, majandus, loodusõpetus
T 14.00 317
Linda Kuuseok matemaatika T 14.00 406
Enn Laanemäe kehaline kasvatus T 16.00 SH
Riina Laanes muusikaõpetus E 15.00 305
Urmas Lehtsalu perekonnaõpetus kirjalikul kokkuleppel
Merle Lepik klassiõpetaja; robootika (algkl)
K 8.05 213
Kaie Lepp klassiõpetaja E 14.00
212
Arne Loorpuu füüsika, loodusõpetus E 15.00-16.30 320
Reet Lulla inglise keel kokkuleppel 307
Aime Metsmaa kehaline kasvatus vastavalt kokkuleppele võimla
Marina Mäetalu klassiõpetaja N 13.00 220
Margit Mägi klassiõpetaja;
3B arvutiõp ja keh.kasv
kokkuleppel 209
Mart Mölder bioloogia kokkuleppel 310
Janne Nurmik klassiõpetaja N 12.00 201
Liis Ojasaar inglise keel eelneval kirjalikul kokkuleppel
E-K 14.00
308
Merje Oopkaup ajalugu, ühiskonnaõpetus R 15.00-16.00 407
Kristi Orgmets matemaatika T 14.00 konsultatsioon
K 15.00 järelvastamine

410
406

Ljubov Paju vene keel K 16.00
309
Väino Paju tööõpetus vastavalt vajadusele
Inga Pariis vene keel, matemaatika N 15.00 eelneval kokkuleppel
Indrek Peil füüsika, astronoomia, loodusõpetus
K 15.00
või kokkuleppel
320/318
Henrik Pihl arvutiõpetus kokkuleppel 401 / 405
Liina Pints eesti k õpiabi (algkl) eelneval kokkuleppel
K 11.00-11.55
033
Viire Pors klassiõpetaja vastavalt vajadusele
Merle Prii eesti k ja kirjandus N 7.30 410
Marina Priske vene keel N 15.00 313
Erle Pulk saksa keel, inglise keel kokkuleppel õpetajaga
Monika Heleene Pärt matemaatika 10AB E 16.00
muud kl-d kokkuleppel
409

Tiia Rihvk inglise keel (algkl) eelneval kokkuleppel
N 14.00
206
Marju Roberts inglise k, prantsuse k kokkuleppel õpilasega 203 vm
Katrin Rosin klassiõpetaja K 13.00
217
Irena Sink klassiõpetaja; arvutiõpetus, robootika (algkl) N 13.05 141
Helle Sulg klassiõpetaja
vastavalt vajadusele 206
Heljo Suurna eesti k, matemaatika õpiabi
vastavalt vajadusele 137
Ester Sõtšova klassiõpetaja kokkuleppel 105
Ivar Tamm kehaline kasvatus kokkuleppel
Anne Teigamägi keemia vastavalt vajadusele 222
Liina Truu inglise keel T 15.00-16.30 315
Kersti Truverk klassiõpetaja T 14.00 141
Katrin Usin klassiõpetaja 214
Inge Vahter loodusõpetus, bioloogia N 15.00 310
Diana Õun vene keel kokkuleppel 019

Väikeklassid

Õpetaja Aine(d) Aeg Ruum
Kädy Ansel inglise keel vastavalt vajadusele Õ316
Taimi Arnus klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ316
Liis Kala-Peäske eesti k ja kirjandus kokkuleppel õpilasega
Katrin Kuum klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ315
Marika Kuusk klassiõpetaja kokkuleppel Õ310
Christina Köster klassiõpetaja kokkuleppel Õ111
Merje Lindmäe klassiõpetaja; käsitöö
kokkuleppel Õ201
Ingrid Martin abiõpetaja kokkuleppel
Erki Kuusk jalgrattaõpe, tööõpetus kokkuleppel
Madli Mikli arvutiõpetus, HEVKO
kokkuleppel Õ312
Mare Poopuu terviseõpetus vastavalt vajadusele Õ301
Monika Põld muusikaõp, saksa keel vastavalt vajadusele
Kadri Pääsukene matemaatika kokkuleppel
Maris Rattasepp inimeseõpetus kokkuleppel Õ102
Helen Reino klassiõpetaja kokkuleppel Õ110
Sirje Paakspuu muusikaõpetus T 14.00 Õ101
Indrek Peil füüsika, loodusõpetus
K 15.00
või kokkuleppel
320/318
Lea Rooda inglise keel kokkuleppel
Anne Teigamägi keemia vastavalt vajadusele 222
Marika Tiikmann klassiõpetaja kokkuleppel õpilasega
Õ306
Janne Traumann klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ217
Merlin Vares klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ101
Ainar Õunpuu ajalugu, ühiskonnaõpetus K 14.00 Õ317
Viimati uuendatud Kolmapäev, 25 November 2020 11:49  
Bänner


Bänner