Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Õpetajate konsultatsiooniajad 2020/2021 õa II poolaasta

Saada link Prindi PDF
Õpetaja Aine(d) Aeg Ruum
Kädy Ansel inglise keel vastavalt vajadusele Õ316
Kristi Aro inglise keel T, K 14.00 314
Viljar Aro psühholoogia, loogika

kokkuleppel


Anu Ausmees matemaatika T 16.00 (11.abc)
K 16.00 (10.c, 12.a)
407
Mari Ausmees muusikaõpetus K 14.30
305
Tatjana Dubrovskaja klassiõpetaja K 8.05
301
Ly Haandi inimeseõpetus 5.-8.kl,
kehaline kasv
T 14.00 kokkuleppel
308
Rita Ilves eesti k, kirjandus T 15.00-16.30 411
Aili Jung kunstiajalugu kokkuleppel
Tiia Jõgi inglise keel kokkuleppel
Reeli-Alli Kaesvelt eesti k ja kirjandus T 15.00 - konsultatsioon
N 15.00 - järelvastamine
410
411
Liis Kala-Peäske eesti k ja kirjandus K 15.00
301
Jaanika Kask kunstiõpetus kokkuleppel 301
Ruta Kelt klassiõpetaja N 13.00 210
Urmas Kiil ajalugu, ühisk.õpetus, filosoofia N 15.45 KTG
Marit Kikas matemaatika T 14.00
N 15.00
409
Marju Kirss keemia T 15.00-16.30 416
Argo Kirss keemia kokkuleppel 416 / 414
Sirje Kreisman eesti k ja kirjandus kokkuleppel

Merike Kuldsaar geograafia, majandus, loodusõpetus
N 15.00 317
Linda Kuuseok matemaatika T 15.00 406
Enn Laanemäe kehaline kasvatus T 16.00 SH
Riina Laanes muusikaõpetus kokkuleppel 305
Urmas Lehtsalu perekonnaõpetus kirjalikul kokkuleppel
Merle Lepik klassiõpetaja; robootika (algkl)
E 8.05 213
Kaie Lepp klassiõpetaja T 14.00
141
Arne Loorpuu füüsika, loodusõpetus E 15.00-16.30 320
Reet Lulla inglise keel kokkuleppel 307
Aime Metsmaa kehaline kasvatus vastavalt kokkuleppele võimla
Marina Mäetalu klassiõpetaja K 13.00 220
Margit Mägi klassiõpetaja kokkuleppel 209
Mart Mölder bioloogia kokkuleppel 310
Janne Nurmik klassiõpetaja N 12.00 201
Liis Ojasaar inglise keel kirjalikul kokkuleppel:
T, N 14.15
K 15.15
308
Merje Oopkaup ajalugu, ühiskonnaõpetus R 15.00-16.00 407
Kristi Orgmets matemaatika K 15.00 konsultatsioon
N 15.00 järelvastamine
409
410
Ljubov Paju vene keel T 15.00-16.30
309
Väino Paju tööõpetus vastavalt vajadusele
Inga Pariis vene keel, matemaatika N 15.00 eelneval kokkuleppel
Indrek Peil füüsika, astronoomia, loodusõpetus
K 15.00
või kokkuleppel
320/318
Henrik Pihl arvutiõpetus kokkuleppel 401
Liina Pints eesti k õpiabi (algkl) N 13.00 kokkuleppel 033
Viire Pors klassiõpetaja T 13.00
212
Merle Prii eesti k ja kirjandus E 15.00 410
Marina Priske vene keel N 15.00 313
Erle Pulk saksa keel, inglise keel kokkuleppel õpetajaga
Monika Heleene Pärt matemaatika T 16.00 137
Tiia Rihvk inglise keel (algkl) T 14.00 206
Marju Roberts inglise k, prantsuse k kokkuleppel õpilasega 203 vm
Katrin Rosin klassiõpetaja T 13.00
217
Irena Sink klassiõpetaja; arvutiõpetus, robootika (algkl) T 13.00 kokkuleppel
315
Heljo Suurna eesti k, matemaatika õpiabi
vastavalt vajadusele
Ester Sõtšova klassiõpetaja kokkuleppel 105
Ivar Tamm kehaline kasvatus kokkuleppel
Anne Teigamägi keemia vastavalt vajadusele 222
Liina Truu inglise keel K 14.45-15.50, vajadusel kokkuleppel
315
Katrin Usin klassiõpetaja
Inge Vahter loodusõpetus, bioloogia N 15.00 310
Kaisi Õispuu klassiõpetaja N 13.00 206
Diana Õun vene keel kokkuleppel 019

Väikeklassid

Õpetaja Aine(d) Aeg Ruum
Kädy Ansel inglise keel vastavalt vajadusele Õ316
Taimi Arnus klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ316
Krista Hütt loodusained
Liis Kala-Peäske eesti k ja kirjandus K 15.00
301
Katrin Kuum klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ315
Erki Kuusk jalgrattaõpe, tööõpetus kokkuleppel
Marika Kuusk klassiõpetaja kokkuleppel Õ310
Christina Köster klassiõpetaja kokkuleppel Õ111
Merje Lindmäe klassiõpetaja; käsitöö
kokkuleppel Õ201
Ingrid Martin abiõpetaja kokkuleppel
Madli Mikli arvutiõpetus, HEVKO
kokkuleppel Õ312
Mare Poopuu terviseõpetus vastavalt vajadusele Õ301
Monika Põld muusikaõp, saksa keel vastavalt vajadusele
Kadri Pääsukene matemaatika kokkuleppel
Maris Rattasepp inimeseõpetus kokkuleppel Õ102
Helen Reino klassiõpetaja kokkuleppel Õ110
Sirje Paakspuu muusikaõpetus T 14.00 Õ101
Indrek Peil füüsika, loodusõpetus
K 15.00
või kokkuleppel
320/318
Lea Rooda inglise keel kokkuleppel
Anne Teigamägi keemia vastavalt vajadusele 222
Marika Tiikmann klassiõpetaja kokkuleppel õpilasega
Õ306
Janne Traumann klassiõpetaja vastavalt vajadusele Õ217
Merlin Vares klassiõpetaja, arvutiõpetus
vastavalt vajadusele Õ101
Velve Vipp matemaatika
Ainar Õunpuu ajalugu, ühiskonnaõpetus E 14.00-16.00 Õ317
Viimati uuendatud Reede, 12 Veebruar 2021 12:19  
Bänner


Bänner