Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Töötunnid

Saada link Prindi PDF
Perenimi Eesnimi Klass Kuupäev Kirjeldus Tunde
Aadussoo Markus 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Aadussoo Markus 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Aadussoo Markus 5b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Aarnis Paula 9b 22.03.2019 Miniteatripäevad 6
Aaslaid Kristo 11c 15.03.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Aaslaid Kristo 11c 5.06.2019 Kabaree 3
Aaslaid Kristo 11c 12.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 22.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 18.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 15.01.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 5.02.2019 piletite müük 1
Aaslaid Kristo 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Aavik Lennart 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Adamson Elina 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Ait Mihkel 12c 4.06.2019 õpetaja abistamine 5
Ait Mihkel 12c 3.06.2019 õpetaja abistamine 10
Aksalu Katriin 8b 31.05.2019 Paber 5
Alas Maris 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Alas Maris 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Albert Mariliis 10b 23.03.2019 minikate piletimüük 6
Allikmaa Gendra 11c 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Alpstål Artur Fredrik 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 10
Alpstål Liisa 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 5
Alt Diana 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Altermann Viljar 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Antsaar Paul 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Ardel Kätlin 11b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Arge Maris 12b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Arge Samuel 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8,5
Ärmus Andrea 12b 17.05.2019 Õpetaja abistamine 5
Ärmus Andrea 12b 8.05.2019 vastuvõtud 3
Aun Hardi 11c 5.06.2019 Kabaree 15
Aun Hardi 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Auu Sandra 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Benno Alo 11b 19.04.2019 Teatrifestival 7
Benno Alo 11b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Brõsov Sander 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Brõsov Sander 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Dubrovski Rene 10a 23.03.2019 minikate saali turva 7
Ehanurm Karmen 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
Ehanurm Karmen 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
End Henri 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 1,5
Gull Grete 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Gutman Grete Eliis 5b 29.05.2019 Laululehtede sorteerimine. 2
Gutman Grete Eliis 5b 1.06.2019 Saaremaa valla MV kergejõustikus- kohtunik 4
Gutman Grete Eliis 5b 31.05.2019 Saaremaa valla MV kergejõustikus- kohtunik 4
Haak Merili 6b 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 0,5
Haandi Marken 7b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Haandi Marken 7b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Häng Holger 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Häng Kristin 11a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 19
Hansalu Annabel 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Hansalu Annabel 11a 9.05.2019 vastuvõtul abis 3
Hansalu Annabel 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 2
Hartikainen Aksel 6a 10.05.2019 Töö algklassis 3
Heinmaa Eerik 6b 20.03.2019 söökla 2
Heinmaa Eerik 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine auto peale 1
Himmist Siim Andres 9a 2.10.2018 Ajalehtede kogumine lauakatteks 5
Hõbe Kert 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Hõbe Kert 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hõbe Kert 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hollo Brigite 8a 11.12.2018 Klassiruumi kaunistamine 3
Hollo Brigite 8a 21.11.2018 SÜG Kadri- Mardi 35 . turniiril kohtunik 4
Hollo Brigite 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Hommik Karl Ares 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kastade toimetamine auto peale 1
Hommik Karl Ares 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Hommik Karl Ares 6b 18.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine lõkkeplatsile 1
Jääger Eva 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Jaansalu Joanna 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Janson Markus 6b 10.05.2019 Töö algklassides 3
Järvalt Carmen 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Järvalt Carmen 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Järveots Riti 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Järveots Riti 8a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Johanson Anna 6a 17.05.2019 töö raamatukogus 1
Johanson Anna 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Juht Jutta Loviisa 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Kaasik Kalev 10c 28.05.2019 Abi 2
Kaasik Kalev 10c 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Käen Kristofer 6L 7.02.2019 Õppematerjali valmistamine 1
Käen Kristofer 6L 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Käesel Kaarel 6b 31.05.2019 söökla koristus 2
Kahju Kennar 10c 5.06.2019 Õpetaja abistamine 5
Kahju Kennar 10c 28.05.2019 Abi 2
Kahju Kennar 10c 28.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Kald Maria Heleen 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Kaldre Kärt 10a 5.11.2018 õppematerjali trükkimine 1
Kaljo Robert 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Kaljo Robert 6a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Karma Huberta 11c 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Karu Liset Isabel 5b 31.05.2019 Saaremaa valla MV kergejõustikus- kohtunik 4
Karu Liset Isabel 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Kasak Maria 8a 29.05.2019 Õpetaja abistamine 3
Kasela Kristin 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Kaseväli Kaspar 9a 2.10.2018 Ajalehtede kogumine lauakatteks 5
Kasjanenko Kariina 8b 28.05.2019 Paber 3
Kask Eliise 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Käsper Kätriin 11c 21.11.2018 35. Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Keel Liis 12a 3.06.2019 Paber 5
Keel Liis 12a 17.05.2019 Miniteatripäevad 2019 5
Keerd Richard 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Keso Mihkel 9a 9.05.2019 vastuvõtul abis 3
Kessel Simona 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Kessel Simona 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Kessel Simona 6b 3.06.2019 töö raamatukogus 1
Kinna Mihkel 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Kirs Emma 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Kirs Gertrud 5b 8.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Kirs Gertrud 5b 29.05.2019 Laululehtede sorteerimine. 2
Kirs Iris 11c 8.05.2019 vastuvõtul abis 1
Kirs Iris 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Kirss Illimar 5b 25.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Kirst Eliisa 10b 2.10.2018 Kooli sünnipäevaks saali kaunistamine 3
Kivi Maarja 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Kivi Martin 8b 17.09.2018 Tunnikontrolli paber 1
Kivi Oskar 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Kivi Oskar 11c 21.11.2018 35.Kadri- Mardi turniiril kohtunik 2
Klütsnik Karel 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Klütsnik Kelli 9b 23.05.2019 õppevahendid 2
Kolk Kadri-Liis 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 5
Kondel Georg 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare Linnajooksul 3
Kondel Georg 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Koov Melani 11b 19.04.2019 Teatrifestival 5
Koppel Raul 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Koppel Raul 9b 23.05.2019 õppevahendid 2
Koppel Raul 9b 12.03.2019 õppematerjalid 1
Köster Ragnar 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Kriska Agathe 12a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Kruut Erik 5a 31.05.2019 Paber 3
Kübarsepp Artur 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kübarsepp Karl 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Kull Anu 11c 28.03.2019 miniteatripäevad 20
Kull Anu 11c 27.05.2019 raha kogumine 2
Kundrats Karmen 7a 31.05.2019 Paber 5
Kuning Artur 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Kuning Artur 7b 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Kurvits Katrin 12b 17.05.2019 Klassivanem 10
Kütt Taavet 9a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Kütt Taavet 9a 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Kuuseok Anni 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 5
Kuuseok Anni 10c 28.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Kuuseok Jaak 8b 28.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Kuuseok Jaak 8b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Laanemets Erik 11b 19.04.2019 Teatrifestival 6
Laanemets Erik 11b 23.03.2019 minikate piletimüük 5
Laine Iris Lidia 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Laine Laur Erik 5b 25.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Laine Laur Erik 5b 21.12.2018 Pinkide tõstmine klassis. 1
Laipaik Sarah-Lisee 11c 8.05.2019 vastuvõtul abis 3
Laipaik Sarah-Lisee 11c 1.04.2019 minitearipäevad 4
Lanna Anabel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lanna Anabel 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lätt Mia 6b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Lätt Mia 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Leemet Erik 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Leemet Erik 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Leemet Joosep 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Leiman Lisanna-Lee 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Leivat Ingeli 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Leivat Ingeli 10a 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Leivat Ingeli 10a 7.01.2019 Kooli sünnipäevaks saali kaunistamine 5
Lember Karl 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Lember Kenneth 10c 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Lember Kenneth 10c 23.03.2019 minikate saali turva 12,5
Lember Kenneth 10c 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Lempu Kevin 6a 10.05.2019 Töö algklassis 2
Lempu Kevin 6a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Lepamets Ats 7a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Lepik Annaliisa 9a 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Lepik Karolina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Liiv Jürgen 8b 31.05.2019 Paber 5
Lilleoja Käthliin 11b 19.04.2019 Teatrifestival 18
Lindeberg Regina 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Lindeberg Regina 7b 30.05.2019 klassi suurpuhastus 3
Lindmäe Katrin 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Lindmäe Katrin 8b 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Lindmäe Katrin 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Lindmäe Katrin 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Ling Emma 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lõbus Kristina 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Lõbus Reio 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Loel Ida Johanna 12c 27.05.2019 Õpetaja aitamine 7
Lõkov Edvin 6b 4.06.2019 õpetaja abistamine 3
Loodus Kärt 9a 7.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Loodus Kärt 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Loodus Kärt 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 3
Lõuk Mihkel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Lulla Helena 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lulla Helena 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lulla Helena 6a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Luptov Markus 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mägi Henry Noah 10a 19.04.2019 Alternatiivi meeskonnas 4
Mägi Ingel Helena 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Mägi Ingel Helena 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Mägi Joonas 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Mägi Joonas 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Mägi Karoli 10b 21.11.2018 35. Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Mägi Sten Erik 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Mai Marleen 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Männik Mihkel 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Männik Mihkel 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Maripuu Katri 11a 8.05.2019 vastuvõtul abis 3
Maripuu Katri 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Maripuu Orm 9b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Maripuu Ulla 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Maripuu Ulla 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Matt Gregor 6b 17.05.2019 3
Matt Gregor 6b 17.05.2019 0
Matt Merit 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Matt Merit 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Matt Merit 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
McCourt Marisa 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 2
Medri Artur 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Medri Kirke 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Medri Kirke 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
Medri Kirke 8b 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Meet Lotta 10c 4.06.2019 töö kooli heaks 3
Meet Lotta 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 5
Merelaid Ele-Riin 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Ele-Riin 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Ele-Riin 7e 19.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Maria 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Merelaid Maria 6a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Merelaid Maria 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Merelaid Maria 6a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 4
Meri Carl-Juhan 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Meri Carl-Juhan 9a 17.05.2019 Näituse ülespanek 1
Meri Carl-Juhan 9a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Mets Vootele 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Mets Vootele 10c 28.05.2019 Abi 2
Mets Vootele 10c 28.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Mets Vootele 10c 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Michelson Ly 12b 17.05.2019 Õpetaja abistamine, paber 10
Mikku Merili 10c 25.09.2018 SÜG jooksukrossil kohtunik 4
Mikku Merili 10c 28.11.2018 SÜG  sisekergejõustik kohtunik 2
Milpak Grete 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Milpak Grete 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 15
Mononen Jarno 5b 1.10.2018 Lõigatud paberid 10
Muru Vesse 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Muru Vesse 6a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Muul Garel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Muul Karmel 6a 3.06.2019 töö raamatukogus 1
Muul Karmel 6a 27.05.2019 Õpetaja aitamine 3
Muul Karmel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Muul Mia Maria 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Nau Lisette 12c 5.06.2019 Muusikaõpetaja abistamine 5
Nelis Karolin 6a 17.05.2019 töö raamatukogus 1
Nelis Karolin 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Nelis Karolin 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Nelis Kristiin 7b 28.05.2019 2d kl, tööde jagamine, vihikute jagamine, tööde sorteerimine mappidesse 2
Nelis Kristiin 7b 29.05.2019 Kunstitööde jagamine, klassi koristus. Näitusele uute tööde  asetamine seinale. 2
Nelis Kristiin 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Niit Hendrik 10a 10.12.2018 Trükkimine 4
Niitmets Grestiin 7b 30.05.2019 klassi suurpuhastus 3
Niitmets Grestiin 7b 3.06.2019 õpetaja abistamine 1
Niitmets Grestiin 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 2
Nõmm Elo 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Nõmm Ermo 8b 3.12.2018 päkapiku jooks 3
Nõmm Ermo 8b 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Nõmm Ermo 8b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Nõmm Taavi 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Noor Hannabel 11a 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Nõu Marleen 12a 17.05.2019 SÜG Alternatiiv 10
Nuut Alari 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 15
Nuut Karmo 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Nuut Markkus 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Õisnurm Helena 5b 26.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 3
Õispuu Lisette 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Õispuu Lisette 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Õispuu Lisette 7b 30.05.2019 klassi suurpuhastus 3
Õispuu Sander 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Õispuu Sander 12c 21.11.2018 SÜG  35 Kadri- mardi võrkpalli  kohtunik 0
Õispuu Teele 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Ool Patrik 8a 25.09.2018 Tunnikontrolli paberite lõikumine 4
Ots Getriin 9a 19.09.2018 algklasside abistamine 2
Ots Getriin 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Ots Heddi-Loore 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Õun Susanna 7a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Õun Susanna 7a 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Õunpuu Liisa 11a 21.11.2018 35. Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Õunpuu Liisa 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019. 20
Pääsukene Mart 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 1,5
Pääsukene Mart 5a 31.05.2019 töö raamatukogus 1
Päeske Horre 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Pajussaar Gregor 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Pajussaar Gregor 5b 29.05.2019 Laululehtede sorteerimine. 2
Palijenko Laur 8a 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 2
Palijenko Laur 8a 25.09.2018 Klassi sildi valmistamine 3
Paljak Oliver 11c 8.05.2019 Veebipõhise tunniplaani liidese tellitud täiendused 20
Paomees Georg 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Paomees Georg 6a 23.03.2019 Abiline Miniteatripäevade korraldamises 2
Paomees Henri 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Pärn Miko 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Perkmann Loreley 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pilden Karl 9b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Pirn Carmen Electra 11b 11.02.2019 Õpetaja abistamine 10
Pokk Uku 11a 17.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (väike isa). 15
Põld Triinu Eliise 10c 21.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Põld Triinu Eliise 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Poom Kerttu 8b 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Poopuu Cathrin Benita 9b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Poopuu Kristin 6b 29.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Poopuu Kristin 6b 3.06.2019 töö raamatukogus 1
Poopuu Kristin 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pors Hanna-Liisa 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Pors Hanna-Liisa 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Pors Hanna-Liisa 7e 18.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Porss Berit 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Prii Joonas 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Priske Johanna 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Prostang Matis 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Prostang Matis 10a 8.05.2019 vastuvõtud 5
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompassi lisa 1
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Pšenitšnaja Roos Marie Karmel 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Pšenitšnaja Roos Marie Karmel 9b 17.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Puiestee Kennet 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Pulk Krisse 9b 23.05.2019 õppevahendid 2
Pulk Krisse 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Pulk Kristiin 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Pulk Kristiin 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Pulk Kristiin 5b 29.05.2019 Klassijuhataja parem käsi. 5
Putnik Jacqueline 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Raaper Eliis 11c 16.05.2019 õpetaja Kreismanni abistamine 10
Raaper Kaisa 12b 8.05.2019 vastuvõtul abis 2
Raaper Romet 5b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Raaper Romet 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Räim Gervila 9a 1.05.2019 Kontrolltööde paberite ettevalmistamine 1,5
Rambi Lore 9c 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Rand Joosep 10c 28.05.2019 Miniteatripäevad 15
Rand Rando 5a 29.05.2019 Õppevahendi meisterdamine 3
Rand Romet-Markkos 7e 19.03.2019 Õpetaja abistamine 2
Rand Romet-Markkos 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Rand Romet-Markkos 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Rand Uku Pärtel 11c 5.04.2019 miniteatripäevad 15
Rand Uku Pärtel 11c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Rang Jaagup 6b 10.05.2019 Töö algklassides 3
Rang Jaagup 6b 17.05.2019 paberi lõikamine 1
Rang Jaagup 6b 17.05.2019 klassivanem 1
Rasu Mihkel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Raun Annabel 8b 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Raun Annabel 8b 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Raun Annabel 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
Raun Annabel 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Rauniste Marcus Meinhard 11a 1.04.2019 Poster Competition. 1
Rebane Marie Eike 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rebane Marie Eike 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Rebane Marie Eike 8b 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Rei Astrid 9a 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 2
Rei Astrid 9a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Reial Rebecca 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Reial Rebecca 8b 8.05.2019 saali kaunistamine 2
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rohi Karl-Patric 7b 30.05.2019 olümpiamänguks sildi tegemine 3
Roomets Romi Liise 7a 28.05.2019 Paber 3
Roomets Romi Liise 7a 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Rosenfeld Elo 11a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 19
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (info). 5
Rosenfeld Elo 11a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rosenfeld Elo 11a 28.01.2019 kabaree piletid 1
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Poster Competition (nov.) 1
Rosenfeld Elo 11a 13.11.2018 õpetaja abistamine 1,5
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Rüütel Daniel 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Rüütel Daniel 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Saarkoppel Jass 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Sõrmuste info kogumine. 1
Sagor Lota 11b 19.04.2019 Teatrifestival 4
Saks Petrik 12c 5.06.2019 Muusikaõpetaja abistamine 8
Saks Petrik 12c 2.01.2019 Mööbli tõstmine 2
Salong Märten 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Sarapuu Roosmarii 11b 19.04.2019 Teatrifestival 8
Sarapuu Jan Erich 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Sepp Helina 12a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 16
Sepp Randel 11b 20.09.2018 Tervise nädala võrkpalli kohtunik 2
Sepp Randel 11b 21.11.2018 35.Kadri- Mardi turniiril kohtunik 1
Seppel Raul Joaquin 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Sevostjanov Feridee 11c 27.05.2019 statistika küsimustiku koostamine 2
Sevostjanov Feridee 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Sevostjanov Feridee 11c 17.05.2019 Saaremaa valla 5-võistl. MV kergejõustikus- kohtunik 4
Sevostjanov Feridee 11c 21.05.2019 Kreismanni abistamine 1
Siigur Emma 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Silenok Iivika 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Sillaste Inge 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Sillaste Inge 11c 28.01.2019 kabaree piletid 2
Sillaste Inge 11c 6.05.2019 õpetaja abistamine kab 309 7
Soe Karola 10c 14.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Soe Karola 10c 22.11.2018 SÜG Kardi- mardi võrkpalli 35 . turniiril khtunik 4
Soe Kristel 10c 21.11.2018 SÜG Kardi- mardi võrkpalli 35 . turniiril khtunik 4
Soe Kristel 10c 14.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Soeson Gelin-Desire 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Soodla Mark Marcus 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Soodla Mark Marcus 11b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Steinberg Lauri 7a 1.06.2019 Saaremaa valla MV kergejõustikus- kohtunik 4
Steinberg Lauri 7a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Stepanov Stella 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 10
Stepanov Stella 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Sui Andres 10c 21.11.2018 35. Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Süld Anna-Maria 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Täht Hanna 11a 28.05.2019 Paber 4
Täht Hanna 11a 4.06.2019 töö raamatukogus 2
Täht Hanna 11a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Tamkivi Karl Hendrik 12c 11.09.2018 trükkimine 2
Tamleht Helena 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tamleht Helena 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tamleht Kadri 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Tamleht Kadri 11a 17.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (infolaud) 7
Tamm Lisandra 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Tänav Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tänav Kaisa 10c 21.11.2018 35.Kadri- Mardi turniiril kohtunik 1
Tänav Marleen 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Tänav Marleen 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Tartes Kert 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Tartes Kert 9a 27.09.2018 kohtunikuna abis olümpiamängudel 1
Tasane Janika 8a 11.12.2018 Klassiruumi kaunistamine 3
Tasane Janika 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Teär Karl Henry 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Teras Marie 6b 31.05.2019 töö raamatukogus 1
Teras Marie 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Teras Marie 6b 29.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Tiidus Maria 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tiidus Maria 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Tiidus Maria 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tiik Hanna-Liisa 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Tiik Hanna-Liisa 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Tiitson Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tikman Sten-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Tohter Ly-Sandra 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Tohter Ly-Sandra 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Tõll Liisa 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Tõnus Anet 7b 30.05.2019 klassivanem 5
Toom Triinu-Liis 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 0
Toom Triinu-Liis 7a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Toom Triinu-Liis 7a 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Toompuu Magnus 10b 23.03.2019 minikate saali turva 8
Toomsalu Markus 12a 3.06.2019 Paber 8
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 4
Torri Triinu-Liis 10c 28.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Trei Siim 12c 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Trei Siim 12c 3.06.2019 Kunstitarvete toomine, korrastamine. Tööde jagamised  õpilaste mappidesse. 3
Treirat Emma 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Treirat Kristjan 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 8
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 28.09.2018 Õppematerjali trükkimine 1
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 24.11.2018 Õppematerjali tõlkimine ja trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 3.01.2019 Mööbli tassimine, klassi korrastamine 2
Truverk Martin 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 2
Tsernobrovkin Helen 11c 11.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 nootide sorteerimine 10.klassis 4
Tsernobrovkin Helen 11c 11.03.2019 õpikute korrastamine 3
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 piletid 2
Tursk Laura 12a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 16
Tuuling Otto 9b 28.04.2019 Õppematerjalide valmistamine 5
Uustulnd Karl-Gustav 12c 29.05.2019 õpetaja abistamine 10
Vaga Karl-Sander 8a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 10.05.2019 Töö algklassides 1
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 17.05.2019 paberi lõikamine 1
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Katarina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Katarina 6b 31.05.2019 töö raamatukogus 1
Vaher Katarina 6b 30.05.2019 paber 2
Vaher Oliver 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Vaher Oliver 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vahter Marten 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine auto peale 1
Vahter Marten 6b 31.05.2019 söökla koristus 2
Vahu Marleen 11c 18.09.2018 Raha kogumine 2
Vahu Marleen 11c 11.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 17.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 2
Väin Margo 9a 30.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Väliaho Veikko 7a 31.05.2019 Klassi koristamine 2
Välja Mareli 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Vallaste William 10b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vallaste William 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Vallik Hanna Loore 5b 26.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 3
Vasemägi Stefy 8a 21.11.2018 SÜG Kadri- Mardi 35 . turniiril kohtunik 4
Vasemägi Tomek 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 4
Vatsfeld Karro 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Vatsfeld Torm 10c 28.05.2019 Abi 2
Vatsfeld Torm 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Vesberg Kaur 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Vesberg Kaur 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 4
Vesberg Martin 9a 13.11.2018 Kadri - Mardi  võrkpalliturniiril  kohtunik 1
Veskimeister Kristiina 12c 19.03.2019 Miniteatripäevad 20
Viik Kirke 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Viil Vivian 7b 30.05.2019 õpetaja abistamine 1
Viira Liispet 12a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Vilbas Margot 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vilbas Margot 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Viljaste Liisa 7a 31.05.2019 Paber 3,5
Viljus Neleriin 8a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Viljus Neleriin 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Villsaar Mihkel 12a 17.05.2019 Miniteatripäevad 2019 15
Vipre Triinu 9a 7.05.2019 töö raamatukogus 3
Vipre Triinu 9a 28.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Virki Millie Bertha 6b 31.05.2019 töö raamatukogus 1
Võhma Katre-Liis 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Vokk Kaarel 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vokk Kaarel 10a 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Zabellevitš Carmen 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Zabellevitš Carmen 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Viimati uuendatud Neljapäev, 06 Juuni 2019 09:41  
Bänner


Bänner