Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Töötunnid

Saada link Prindi PDF
Perenimi Eesnimi Klass Kuupäev Kirjeldus Tunde
Aadussoo Markus 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Aaslaid Kristo 11c 12.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 18.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 5.02.2019 piletite müük 1
Aaslaid Kristo 11c 22.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 15.03.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Aaslaid Kristo 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Aaslaid Kristo 11c 15.01.2019 piletite müük 2
Aavik Lennart 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Adamson Elina 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Alas Maris 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Albert Mariliis 10b 23.03.2019 minikate piletimüük 6
Antsaar Paul 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Ardel Kätlin 11b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Arge Maris 12b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Arge Samuel 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8,5
Auu Sandra 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Benno Alo 11b 19.04.2019 Teatrifestival 7
Dubrovski Rene 10a 23.03.2019 minikate saali turva 7
End Henri 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Häng Holger 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Hansalu Annabel 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Hansalu Annabel 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 2
Hõbe Kert 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hõbe Kert 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hõbe Kert 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Jääger Eva 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Jaansalu Joanna 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Järvalt Carmen 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Johanson Anna 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Käen Kristofer 6L 7.02.2019 Õppematerjali valmistamine 1
Käen Kristofer 6L 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Kald Maria Heleen 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Kaldre Kärt 10a 5.11.2018 õppematerjali trükkimine 1
Kaljo Robert 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Karu Liset Isabel 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Kasela Kristin 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Kask Eliise 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Kaunissaar Karl-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Kessel Simona 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Kinna Mihkel 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Kirs Iris 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Kivi Martin 8b 17.09.2018 Tunnikontrolli paber 1
Kondel Georg 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Koov Melani 11b 19.04.2019 Teatrifestival 5
Koppel Raul 9b 12.03.2019 õppematerjalid 1
Köster Ragnar 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Kübarsepp Artur 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kübarsepp Karl 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Kull Anu 11c 28.03.2019 miniteatripäevad 20
Laanemets Erik 11b 19.04.2019 Teatrifestival 6
Laanemets Erik 11b 23.03.2019 minikate piletimüük 5
Laine Iris Lidia 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Laine Laur Erik 5b 21.12.2018 Pinkide tõstmine klassis. 1
Laipaik Sarah-Lisee 11c 1.04.2019 minitearipäevad 4
Lanna Anabel 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lanna Anabel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lätt Mia 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Leemet Erik 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Leemet Erik 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Leemet Joosep 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Leiman Lisanna-Lee 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Leivat Ingeli 10a 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Leivat Ingeli 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Lember Karl 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Lember Kenneth 10c 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Lember Kenneth 10c 23.03.2019 minikate saali turva 12,5
Lepik Karolina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Lilleoja Käthliin 11b 19.04.2019 Teatrifestival 18
Lindmäe Katrin 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Ling Emma 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lõbus Kristina 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Lõbus Reio 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lulla Helena 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lulla Helena 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Luptov Markus 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mägi Ingel Helena 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Mägi Joonas 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Mägi Sten Erik 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Maripuu Katri 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Maripuu Ulla 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Maripuu Ulla 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Matt Merit 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Merelaid Maria 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Merelaid Maria 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mets Vootele 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Milpak Grete 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 15
Mononen Jarno 5b 1.10.2018 Lõigatud paberid 10
Muru Vesse 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Muul Karmel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Muul Mia Maria 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Nelis Karolin 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Nelis Karolin 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Niit Hendrik 10a 10.12.2018 Trükkimine 4
Nõmm Ermo 8b 3.12.2018 päkapiku jooks 3
Nõmm Ermo 8b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Noor Hannabel 11a 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Nuut Karmo 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Õispuu Teele 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Ool Patrik 8a 25.09.2018 Tunnikontrolli paberite lõikumine 4
Ots Getriin 9a 19.09.2018 algklasside abistamine 2
Õunpuu Liisa 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019. 20
Pääsukene Mart 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Palijenko Laur 8a 25.09.2018 Klassi sildi valmistamine 3
Paomees Georg 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Paomees Georg 6a 23.03.2019 Abiline Miniteatripäevade korraldamises 2
Pärn Miko 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Perkmann Loreley 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pirn Carmen Electra 11b 11.02.2019 Õpetaja abistamine 10
Põld Triinu Eliise 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Poopuu Kristin 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Porss Berit 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Prii Joonas 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Priske Johanna 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompassi lisa 1
Pulk Kristiin 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Pulk Kristiin 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Raaper Romet 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rand Uku Pärtel 11c 5.04.2019 miniteatripäevad 15
Rand Uku Pärtel 11c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Rauniste Marcus Meinhard 11a 1.04.2019 Poster Competition. 1
Rebane Marie Eike 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Reial Rebecca 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Rosenfeld Elo 11a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rosenfeld Elo 11a 13.11.2018 õpetaja abistamine 1,5
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Poster Competition (nov.) 1
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (info). 5
Rosenfeld Elo 11a 28.01.2019 kabaree piletid 1
Rüütel Daniel 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Rüütel Daniel 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Sõrmuste info kogumine. 1
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Sagor Lota 11b 19.04.2019 Teatrifestival 4
Saks Petrik 12c 2.01.2019 Mööbli tõstmine 2
Salong Märten 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Sarapuu Roosmarii 11b 19.04.2019 Teatrifestival 8
Silenok Iivika 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Sillaste Inge 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Sillaste Inge 11c 28.01.2019 kabaree piletid 2
Soeson Gelin-Desire 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Soodla Mark Marcus 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Stepanov Stella 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 10
Tamkivi Karl Hendrik 12c 11.09.2018 trükkimine 2
Tamleht Helena 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tamleht Helena 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tamleht Kadri 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Tamm Lisandra 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Tänav Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tartes Kert 9a 27.09.2018 kohtunikuna abis olümpiamängudel 1
Tasane Janika 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Teras Marie 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Tiidus Maria 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tiidus Maria 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tiidus Maria 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Tiitson Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tikman Sten-Erik 6c 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Tikman Sten-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tohter Ly-Sandra 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Toompuu Magnus 10b 23.03.2019 minikate saali turva 8
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 4
Treirat Emma 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Treirat Kristjan 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 8
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 28.09.2018 Õppematerjali trükkimine 1
Truu Jürgen 12c 24.11.2018 Õppematerjali tõlkimine ja trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 3.01.2019 Mööbli tassimine, klassi korrastamine 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 nootide sorteerimine 10.klassis 4
Tsernobrovkin Helen 11c 11.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 11.03.2019 õpikute korrastamine 3
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Katarina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Oliver 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vaher Oliver 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Vahu Marleen 11c 17.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 2
Vahu Marleen 11c 11.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 18.09.2018 Raha kogumine 2
Välja Mareli 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Vallaste William 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Vatsfeld Torm 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Vesberg Kaur 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Veskimeister Kristiina 12c 19.03.2019 Miniteatripäevad 20
Vilbas Margot 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vilbas Margot 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Võhma Katre-Liis 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Vokk Kaarel 10a 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Viimati uuendatud Esmaspäev, 15 Aprill 2019 09:15  
Bänner


Bänner