6A klassi õpilaste arvamused projektist

Gerda: Mulle meeldis Mind Mosaic, sest ma sain sealt teada palju uusi seadusi ja see oli lahe.

Maria-Helena: Mind Mosaici projekt oli põnev ja huvitav. Andis palju kogemusi juurde. Tegime hirmus palju tööd ning ootame head tagasisidet.

Laura: Mulle meeldis Mind Mosaic projekt. See oli huvitav. Õppisin palju sellest projektist. Eriti meeldis joonistada.

Victoria: Meeldis teha koostööd teiste koolikaaslastega. Sain teada ka palju teadmisi.

Marju: Mind Mosaic oli minule väga raske teema, kuna puudutas teemasid, millega mina väga harva kokku puutun. Aga see oli uus kogemus ja mulle väga meeldis see. Sain teada suhteliselt palju asju, millest ma enne ei teadnud. Mulle ei meeldinud selle ettevalmistus, see nõudis palju mõttetööd.

Viviana: Mulle meeldis Mind Mosaic projekt, sest ma sain teada palju uusi seadusi ja see oli väga põnev.

Johanna-Liisa: Mind Mosaic oli väga tore projekt. Seda oli raske teha, kuid tulemus oli suurepärane. Sain teada palju põnevaid asju, mida varem pole teadnud. Projekt oli vaimustav!

Maria: Sain palju uusi teadmisi, enamasti seadustest ja sellest, kuidas peaks käituma.

Eva: Projekt meeldis, eriti just see, kui tegime tüdrukutega filmi.

Meril: Mulle meeldis Mind Mosaiciga tegeleda, sest sealt sai teada palju uut seaduste ja õiguste kohta.

Monika: Mulle meeldis, et sai tegeleda selliste asjadega, mida sa igapäev ei tee.

Hanna: Sain palju uusi kogemusi ja kogesin läbi väga toreda päeva.

Brenda: Mulle meeldis Mind Mosaiciga tegeleda, sest see oli huvitav ja sain palju uusi teadmisi. Veel meeldis mulle lumeüllatus. See oli vahva! Meie klass valis kaheks jaotiseks vabaduse ja võrdsuse. Need olid ka minu jaoks kõige tähtsamad.