Saaremaa Miniteaduspäevad 2010

AJAKAVA


Reede, 26. november


13.00-14.00    Osavõtjate saabumine ja registreerimine
14.00-15.30    Miniteaduspäevade avamine,
                          Akadeemik Anto Raukase loeng
                          Õpilaste suulised ettekanded:
                                    Robi-Jürgen Algo — SÜG
                                   
Henri Sink —  SÜG
15.30-16.00    Lõuna
16.00-16.30    Ettekandestendide ülespanek
16.30-18.00    Professor Raivo Männi ettekanne
                          Õpilaste suulised ettekanded:
                                    Magnus Kaldjärv —  SÜG
                                    Kaspar Mölder —  SÜG
                                    Laura Kaldjärv,  Mari Kolk —  SÜG
                                    Rainer Mahl —  S-Jaani G
                                   
Merilin Mänd, Helena Ellermaa — Aste PK
18.00-18.15    Mahlapaus
18.15-19.45    Õpilaste suulised ettekanded:
                                    Sergei Zaitsev, Artur Prokofjev — Tln Pae G
                                    Sille Tuuling — S-Jaani G
                                    Anna Bass, Aleksandr Petrojev — Tln Pae G
                                    Helerin Mõttus — S-Jaani G
                                    Liis Käämer —  TDL
                                   
Maarja-Liis Mereäär —  KG
19.45-20.00    Mahlapaus
20.00-20.15    Päeva kokkuvõte, tagasiside superviisoritelt
20.15-21.45    Õhtusöök
21.00-...           Meelelahutus: SÜG-i Kabareetrupi etendus



Laupäev, 27. november

09.00-09.30    Hommikusöök
09.30-10.15    Stendiettekannete esitamine ja vaatamine
10.15-12.00    Õpilaste suulised ettekanded:
                                    Liisa Saaremäel —  SÜG
                                    Stiine Viljaste —  SÜG
                                    Nele Toom —  S-Jaani G
                                    Varje Kass —  TDL
                                    Maria Küün —  TDL
                                    Birgid Mäekink —  TDL
                                    Livia Matt —  KG
12.00-12.15    Mahlapaus
12.15-14.00    Õpilaste suulised ettekanded:
                                    A. Schütz, S. Skripkin, K. Vinnal, M. Isotamm, Esku-Kamari Kool
                                    Vika Järv —  Kristina Kanjava —  Lasnamäe G
                                    Piia Sillamäe —  S-Jaani G
                                    Jevgeni Moissejenkov —  Deniss Kudrjašov —  Lasnamäe G
                                    Triinu Paabut —  S-Jaani G
                                    Ketlin-Kadi Lukas —  TDL
                                    Deisi Juns —  KG
14.00-14.45    Lõuna
14.45-18.30    Väljasõit töötoa toimumispaika, töö töötoas
18.30-19.00    Päeva kokkuvõte, tagasiside superviisoritelt
19.00-20.00    Teadusteatri etendus
20.00-20.30    Õhtusöök
20.30-21.00    Lõpetamine ja tublide tunnustamine



Pühapäev, 28. november

Tagasi koju



Juhend   Registreerimine     Ajakava     Osalejad     Teadlased     Toetajad     Tulemused     Materjalid     Fotod      Korraldajad