Infoleht

02.veebruar 2004

Number 20

Sel nädalal, 2.-8. veebruar

Nädal “Tuntud naised ajaloos ja kirjanduses”

E, 02.02             Betti Alveri päev
                10.45 5.-9. kl kogunemine aulas
11.45                10.-12. kl kogunemine aulas
T, 03.02   9.00 Sihtasutuse laiendatud juhatuse koosolek
                           Astrid Lindgreni päev
                10.45 viktoriin põhikoolile aulas
                11.45 ristsõnade lahendamine gümn.
                15.00 “Maailma parim Karlsson” kõigile soovijaile auditooriumis
                16.00 õpilasesinduse koosolek
K, 04.02            Maria Laidoneri päev
                10.45 7.-9. kl kogunemine aulas
                11.45 10.-12. kl kogunemine aulas
                14.00 direktsiooni koosolek
                15.00 juhtkonna koosolek
N, 05.02            Doris Kareva päev
                10.45 5.-9. kl kogunemine aulas
                11.45 10.-12. kl kogunemine aulas
                16.00 gümnaasiumi mälumängu III voor
R, 06.02            Pipi päev
                           vahetundidel kooli raadiost Pipi lood
                10.45 ISIC kaardi esitlus aulas
                11.45 ISIC kaardi esitlus aulas
Sisekontroll: tundides kasutatavad õppemeetodid

Juhtkond tänab

Rita Ilvest, Sirje Kreismani ja Sirje Essi õpilaste väga hea ettevalmistamise eest maakondlikuks etlejate konkursiks
Arne Loorpuud õpilaste väga hea ettevalmis-tamise eest maakonna füüsikaolümpiaadiks
Sirje Medelli, Triino Lesta, Diana Õuna, Rita Ilvest, Sirje Kreismani, Indrek Peili, Liina Truud, Riina Oeselga, Iivi Vikatit, Andreas Noort, Mari Ausmeest, Ülle Mäge, Irena Sinki ja Kunnar Sinki; õpilasi Krista Tiitu, Karin Õuna, Viljar Seppa, Liis Sulustet, Liis Vanemat, Märten Tootmaad, Bret Kuldsaart, Berit Varvast, Mai Jõge, Karl Valget, Mikk Saarelat, Maris Ligi, Kaarel Väeri, Raido Soomi, Mattias Põldu, Martin Lemberit, Anton Lemberit; kogu köögi personali, koristajatädisid, kabareetruppi ja kõiki teisi tublisid abilisi solistide konkursi kordamineku eest

PEDAGOOGILISED KÕNELUSED

T, 03.02 A. Loorpuu                     Kuidas öelda ei
K, 04.02 K. Aro                              Keelemapp
N, 05.02 R. Ilves / S. Kreisman Mandragora
R, 06.02 I. Peil                              Ära usalda mobiiltelefone
E, 09.02 R. Nelis                          EL ja haridus
T, 10.02 V. Aro                              Hea kuulaja oskused I

Solistide konkurss

Grand Prix
KARL-JÖRGEN VISKUS (7b kl), Saare Noorte Huvikool, juhendaja Pilvi Karu

10. - 12. klasside vanuserühm
I koht - Hannaliisa Uusma, Ülenurme MK Laulustuudio, juhendaja Ursel Oja
II koht - Anneliis Kits, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Anne Uusna
III koht - Annika Leppik, Ülenurme MK Laulustuudio, juhendaja Ursel Oja

7. - 9. klasside vanuserühm
I koht - Eliisa Kõiv, Ülenurme MK Laulustuudio, juhendaja Ursel Oja
II koht - Laura Põldvere, Ülenurme MK Laulustuudio, juhendaja Ursel Oja
III koht - Maria Väli (8a kl), Kuressaare MK, juhendaja Tiit Paulus/Pilvi Karu

5. - 6. klasside vanuserühm
I koht - Jaanika Kilgi, Rapla Laulustuudio, juhendaja Thea Paluoja
II koht - Lotte Sissas, Võru Kesklinna Gümnaasium, juhendaja Signe Rõõmus
III koht - Rasmus Peeker, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Anne Uusna

Duettide võistlus
I koht - Laura Põldvere ja Hannaliisa Uusma, Ülenurme MK Laulustuudio, juhendaja
Ursel Oja
II koht - Marin Ploomipuu ja Anna-Liisa Ovir, Rapla Laulustuudio, juhendaja Thea Paluoja
III koht - Kadri Kosk ja Triin Norman, Elva Laulustuudio, juhendaja Livia Kuuskvere

Parim juhendaja - Ursel Oja, Ülenurme MK Laulustuudio
Noorim esineja - Kaisa Tarvis, Orissaare Gümnaasium, juhendaja Anne Kann

ERIPREEMIAD

Eesti Ekspressi eripreemiad
Kaisa Kopliste (7a kl), Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Laine Lehto/Sirje Medell
Marie-Ange Missamou, Paldiski Gümnaasium, juhendaja Sirje Kullus
Elina Toompuu, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Sirje Medell

Tallinna Prantsuse Lütseumi eripreemiad
Jaanika Kilgi, Rapla Laulustuudio, juhendaja Thea Paluoja
Karl-Jörgen Viskus, Saare Noorte Huvikool, juhendaja Pilvi Karu
Marie-Ange Missamou, Paldiski Gümnaasium, juhendaja Sirje Kullus

Üllatusstuudio eripreemia (EMA Merekoolilt)
EN Stuudio, juhendaja Elmet Neumann

Teatraalsuse eripreemia (Rahvusooper Estonialt)
Meribel Müürsepp, Rapla Ühisgümnaasium, juhendaja Sirje Medell

Stiili eripreemia, etenduse “Grease” piletid (Eesti Nukuteatrilt) - Fredi Kaasik, Ülenurme MK, juhendaja Ursel Oja

Mehelikkuse eripreemia, käekell (kellapood Vekkerilt) - Taavi Holter, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Anne Uusna

Sirje Medelli eripreemia
Erko Niit, Kuressaare MK, juhendaja Tiit Paulus

Sooja esituse eripreemia poistele (SÜGi algklassidelt) - Erko Niit, Kuressaare MK

SÜG emakeele õpetajate eripreemia
Are Tints, Paldiski Huvikeskuse Laulustuudio, juhendaja Sirje Kullus

Luuleteater "Krevera" eripreemia
Kadi Luik, Kiili Kunstide Kool, juhendaja Kaili Lass

Kooliteatri "Kreisis" eripreemia
Taavi Holter, Pärnu Kunstide Maja, juhendaja Anne Uusna

Näiteringi "Kreputlased" eripreemia
Marie-Ange Missamou, Paldiski Gümnaasium, juhendaja Sirje Kullus

Ansambli "Varsakabi" eripreemia
Mihkel Uueküla, Rapla Laulustuudio, juhendaja Thea Paluoja

Emakeele eripreemia (Raivo Sersant, IS MUSIC TEAM) - Viljar Aro, Saaremaa Ühisgümnaasium

*****

Saaremaa Ühisgümnaasium ja 4b klass tänavad Hilja ja Kaarel Kitti väga hea tantsukursuse ja ilusa tantsuõhtu eest!

*****

Etlejate tegemisi

27. jaanuaril toimus Kuressaare Linnateatris maakonna etlejate konkurss. Meie kooli algklassidest osalesid Sirje Essi õpilased Karmen Benno (laureaat), Karolina Toom, Loore Magus, Triinu Anja, Marta Neeme, Tiina Ollema, Eliise Hoogand, Karl Oskar Villsaar.
Kreisisest võtsid osa Allar Raamat ja Merilin Truuväärt (laureaat); Kreverast Tauno Salumaa (eripreemia) ja Erle Uus (eripreemia); Kreputlastest Reet Sillavee, Marili Pärtel, Maret Ansperi (kõik laureaadid) ja Liisa Saaremäel (grand prix).
Aitäh kõigile toreda päeva eest!

*****
30. jaanuaril toimus Vargamäel üle-eestiline
A. H. Tammsaare loomingu konkurss, kus osalesid Kreverast Erle Uus ja Kreputlastest Reet Sillavee, kes sai oma vanuseastmes grand prix.
     Rita Ilves

Olümpiaaditulemusi

Füüsikaolümpiaadi maakonnavooru parimad

8. klass

9. klass

10. klass

11. klass

12. klass

I Liina Kolk, SÜG

I Märten Tootmaa, SÜG

I Egert Pärna, SÜG

I Erki Metsanurk, SÜG

I Toomas Pärna, SÜG

II Preedik Heinmaa, KG

II-III Taavi Põri, OG

II Üllar Alev, SÜG

II Kalvi Nõu, SÜG

II Rait Kivi, SÜG

III Lauri Allmere, SÜG

II-III Triin Tart, OG

III Karl Valge, SÜG

III Erik Tiits, SÜG

III Reigo Timm, KG

Arne Loorpuu
*****

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru parimad

5. klass
6. klass
9. klass
I Mihkel Lember, 5b I Mark Gortfelder, 6b I Margit Ool, 9b
II Karli Kontkar, 5b II Madli Kaps, 6b II Marili Pärtel, 9a
III Piret Metsamäe, 5b III-IV Enar Ool, 6b III Märten Tootmaa, 9a
  III-IV Henri Viik, 6a  
 
10. klass
11. klass
12. klass
I Endre Tisler, 10c I Erki Metsanurk, 11c I Mario Pajuste, 12c
II Eva Toom, 10b II-III Brit Pavelson, 11c II Arli Toompuu, 12c
III Mariliis Mehik, 10b II-III Kalvi Nõu, 11c III Merilin Truuväärt, 12c

Matemaatikaõpetajad