Meie kool

Maigret Mõru, 4A

Minu kooli nimi on Saaremaa Ühisgümnaasium. Meie kool on kõige vanem kool Saaremaal. Ma hakkasin siin käima aastal 2005, aga kõik räägivad, et meie kool on kõige targem kool. Meie kool asub Hariduse 13. Mina arvan, et meie koolis on kõige paremad õpetajad. Meie kooli sünnipäev on 15. jaanuar, siis saab ta 90 aastaseks. Koolis on hea käia, sest siis saab väga targaks. Meie klassijuhataja on Irena Sink, ta on väga väga hea õpetaja. Mulle meeldib kaheksast üles ärgata, kuna kui ma üheksast kooli lähen, kestavad tunnid kauem kui kaheksast. Meie kool on valge ja tal on hästi palju aknaid. Tagahoovis on staadion, mis on väga suur. Jalgpalliplats ja korvpalliplats on meil ka seal. Peale selle on meil ka tagahoovis pingid, kus peal me istume ja  puhkame jalgu. Kehalise tunnis me tavaliselt jookseme 5 ringi soojendust ja mängime rahvastepalli. Minu lemmik- pallimäng  ongi rahvastepall. Kui mul oleks, siis tooks ma koolile sünnipäevaks 90 õhupalli. Mulle meeldivad väga oma klassiõed ja õpetaja. Meie koolis ei ole üldse halbu õpilasi. Meie klassi tüdrukud teevad nalja, aga poisid mõnikord kaklevad. Meie koolis on ka söökla, see ei ole küll väga suur, aga söömiseks aitab ikka. Meie kooli kutsutakse  SÜG-iks. Me saame igal aastal uued päevikud ja õpikud. Meie koolis korraldatakse ka üritusi nagu näiteks rahvastepallivõistlused. Mina olen rahvastepallivõistlustel, siis on seal ka meie klassist Alice, Kerli ja Reet, kõige tugevam on Kerli. Meie klassis on ka märk, et mobiilid peavad välja lülitatud olema. Meil tuli ka uus tund- draamaõpetus. Meie klass on algklassidest viimane klass ja me peame olema väiksematele klassidele eeskujuks. Me ei saa enam järgmisel aastal tunnistusi, vaid peame e-koolist vaatama hindeid, see on kurb. Järgmine aasta meil ei ole enam üht õpetajat, vaid on mitu ja igal tunnil on oma õpetaja. Ma sooviksin et meil jääks üks õpetaja ja oma klass. Meil ei ole järgmine aasta enam fliisid, vaid vestid, see on väga hea. Ma juba ootan seda, sest fliisidega on palav. Me saame ka oma kapi. Meil on parim kool.

Tagasi