SÜG-i aastalõpetajad

Alates 1991. aastast antakse erinevates õppeainetes ja klassivälises töös välja paistnud tublidele gümnaasiumilõpetajatele välja eripreemiaid. Senised preemiate laureaadid on:

H. Frey nimeline preemia
parimale matemaatikule
1991 Marek Metsmaa
1992 Kaido Laine
1993 Gert Hütsi
1994 Raivo Aru
1995 Erle Oolup
1996 Enriko Käsper
1997 Aigar Sirel
1998 Kahro Raie
1999 Kaido Saar
2000 Andres Randmets
2001 Tõnis Nurk
2002 Jaas Jezov
2003 Janno Põldma
2004 Anet Ansperi
2005 Kalvi Nõu
2006 Madis Mikola
2007 Velle Toll
2008 Rait Ool
2009 Annika Mikola
2010 Raimo Armus

P. Saagpaku nimeline preemia
parimale inglise keele tundjale
1992 Reeli Torn
1993 Piret Lehiste
1994 Katri Sirkel
1995 Piret Nõukas
1996 Merli Vahar
1997 Kadri Tarkin
1998 Alice Noormägi
1999 Monika Kallas
2000 Eero Ringmäe
2001 Tiina Nuum
2002 Priit Pruul
2003 Miko Tasa
2004 Teele Lember
2005 Triin Varvas
2006 Ronald Linna
2007 Taavi Rihvk
2008 Ragne Aaviste
2009 Marju Lahtein
2010 Anne-Mai Pall
F. Heinmetsa nimeline preemia
parimale füüsikule
1999 Priit Lulla
2001 Tõnis Nurk
2002 Jaas Jezov
2003 Janno Põldma
2004 Anet Ansperi
2005 Erki Metsanurk
2006 Üllar Alev
2007 Velle Toll
2008 Rait Ool
2009 Annika Mikola
2010 Raimo Armus
A. Uustulndi nimeline preemia
parimale emakeele- või kirjandusetundjale
1994 Kadri Tüür
1995 Kaia Laidra
1998 Alice Noormägi
1999 Marko Kiisa
2000 Reet Igav
2001 Liina Saar
2002 Helen Kiil
2003 Krista Maajärv
2004 Maarja Jakunin
2005 Liisi Leis
2006 Kersti Kukk
2007 Marili Pärtel
2008 Maris Mägi
2009 Marian Heinat
2010 Maret Ansperi
Arvutifirma auhind
parimale arvutitundjale
1995 Andrus Palts
1996 Mark-Erik Mogom
1997 Silver Kesküla
1998 Märt Pikkani
1999 Gerd Viidul
2000 Kaupo Prei
2004 Andres Lepik
2005 Anton Lember
2006 Üllar Alev
2007 Mikk Saaretalu
2009 Kenno Kirspuu
2010 Henri Viik
Parima sportlase preemia
1999 Peeter Heinmaa
2000 Mart Undrest
2002 Kristo Teder
2003 Hannes Sepp
2004 Kadri Kallas
2005 Kaarli Haandi
2006 Mikk Tasa
2007 Kaarel Väer
2008 Mario Paiste
2009 Sander Sooäär
2010 Linda Treiel
“Arensburger Wochenblatti”
preemia parimale saksa keele tundjale
1994 Karin Korv
1995 Triin Lõbus
1996 Gerli Polding
1997 Gemo Pihel
1998 Erki Müür
1999 Kadi Heero
2000 Ivor Rand
2001 Tambet Tamm
2002 Kädy Pupart
2003 Triin Peekman
2005 Merilin Truuväärt
2005 Kristi Eller
2006 Teele Raun
2007 Kaie Laaneväli
2008 Kerli Saar
2009 Ann Talistu
2010 Liisa Kolk
Keskkonnapreemia
parimale loodusainete tundjale
1995 Kadri Sirg
1996 Mari Lepik
1999 Helena Faust
2000 Anu Lepik
2001 Ingrid Liiv
2002 Kristel Turja
2003 Merit Sepp
2004 Krista Takkis
2005 Liisi Leis
2006 Eva Toom
2007 Margit Ool
2008 Hillar Liiv
2009 Kristiina Tüür
2010 Annika Soom
Kultuuriauhind
1994 Tiina Häng
1995 Vaido Luks
1996 Koit Kelder
1997 Liis Kupits
1998 Ott Aardam
1999 Margus Räim
2000 Taavi Petersell
2002 Priit Pruul
2003 Krista Maajärv
2005 Tauno Salumaa
2006 Erle Uus
2007 Hendrik Kuusk
2008 Priidu Aardam
2009 Reet Sillavee
2010 Britta Virves
Osvald Timmase nimeline preemia
parimale kunstnikule
2007 Reet Priske
2008 Tuuli Trei
2009 Mari Saartok
2010 Maret Ansperi


Saarte Investeeringu preemia
riigieksamil saadud 100 punkti eest

2008 Liina Kolk
          Kerli Saar
          Maren Toomsalu

2009 Kristiina Tüür
          Krisela Uussaar
          Laura Uustulnd

2010 Maret Ansperi
          Dagmar Reinumägi
Nils Holgerssoni nimeline preemia
parimale rootsi keele tundjale
2000 Annika Kupits


Lionsi preemia
2002 Annela Vaga
          Margus Ligi
          Rasmus Pärn
2003 Anne-Liis Maripuu
2007 Mikk Saaretalu


Mööblisalongi MÜNT
parima lõpetaja preemia

2007 Krista Tiit

HARRY KINGISSEPA stipendium

1999 Evelin Heinam
          Keidi Hoogand
          Kaire Nellis
2000 Kerli Sammel
          Kairi Õun
          Eero Ringmäe
2001 Tõnis Nurk
          Tambet Tamm
          Marko Saar
2002 Merle Kivilo
          Mare Suurna
          Egon Rand
2003 Merili Nael
          Anžeelika Kullama
          Merili Kallas
2004 Mari-Liis Ait
          Liina Paulus
          Mario Pajuste


2005 Greete Kask
          Aire Arge
          Liisa Mägi
2006 Roosi Tilk
          Dagni Viskus
          Egert Pärna
2007 Aaro Pihel
          Kätlin Vesiaid
          Mart Rannastu
2008 Liina Kolk
          Kristi Leepere
          Kaisa Saarkoppel
2009 Mari Munk
          Annika Kask
          Laura Uustulnd


Viimati muudetud: 22. juuni 2010