86.-90. LEND


86. lend, lõpetas 2004. a.

A-klass
  1. Ait, Mari-Liis ― kuldmedal
  2. Arge, Aivi ― hõbemedal
  3. Aro, Hedi
  4. Hioväin, Kati
  5. Kald, Kersti
  6. Kuris, Liis ― hõbemedal
  7. Kõiv, Triinu
  8. Larionov, Taavi
  9. Lember, Raido
  10. Lember, Teele ― hõbemedal
  11. Lepik, Andres
  12. Lepik, Ringo
  13. Lulla, Maria
  14. Niidla, Mariliis
  15. Nuum, Liina
  16. Nõgu, Kadri
  17. Priske, Tiia
  18. Salumäe, Ene
  19. Saluri, Silver
  20. Sepp, Kristi
  21. Tamkivi, Kristel
  22. Teras, Kristi
  23. Terreping, Tanel
  24. Turk, Tanel
  25. Vakker, Janne
  26. Vares, Gerda
  27. Varvas, Berit
  28. Vipp, Maarja
  29. Väälma, Annika
Klassijuhataja: Indrek Peil
B-klass
  1. Aer, Rait
  2. Allik, Martin
  3. Alt, Reio
  4. Ausmees, Joosep
  5. Belinets, Kristel
  6. Grass, Kristi
  7. Haavik, Edgar
  8. Haug, Priit
  9. Kalju, Tiit
  10. Kask, Kildu ― hõbemedal
  11. Keidong, Eliis
  12. Kiil, Keidi
  13. Kolk, Sirje ― kuldmedal
  14. Käspre, Kertu
  15. Ligi, Maris
  16. Mägi, Kristiine
  17. Müür, Dagmar
  18. Müürisepp, Triin
  19. Otsa, Kaarel
  20. Paulus, Liina
  21. Pihlas, Marko
  22. Raie, Elo
  23. Riim, Riina
  24. Rikko, Grete
  25. Salujärv, Tanel
  26. Siiner, Gerto
  27. Soidla, Piret
  28. Sooär, Raigo
  29. Takkis, Krista ― kuldmedal
  30. Torn, Elen
  31. Vipp, Maia
  32. Õige, Annika
  33. Õll, Terje
Klassijuhataja: Sirje Kreisman
C-klass
  1. Ansperi, Anet ― kuldmedal
  2. Jakunin, Maarja ― kuldmedal
  3. Jõeveer, Annika
  4. Kallas, Kadri
  5. Kalvet, Madis
  6. Kesküla, Arko
  7. Kivi, Rait
  8. Koit, Kätlin
  9. Liiv, Priit
  10. Lind, Grete ― hõbemedal
  11. Link, Airi
  12. Mihkelson, Triinu
  13. Mikola, Alo
  14. Mägi, Marge
  15. Müür, Tormi
  16. Pajuste, Mario ― hõbemedal
  17. Pärna, Toomas
  18. Rand, Karl
  19. Suurna, Erkki
  20. Sääsk, Kristi ― hõbemedal
  21. Toompuu, Arli
  22. Torn, Ott
  23. Truu, Kristjan
  24. Truuväärt, Merilin ― kuldmedal
  25. Turk, Madis
  26. Vaga, Martin
Klassijuhataja: Ljubov Paju


87. lend, lõpetas 2005. a.
A-klass
  1. Aau, Karli
  2. Aavik, Evelin
  3. Aksalu, Karin
  4. Eller, Kristi
  5. Hansen, Kristiina
  6. Hunt, Moonika
  7. Juhkam, Birgit
  8. Kask, Greete
  9. Koovisk, Mailis
  10. Kruuse, Merilin
  11. Käsk, Elen
  12. Käärid, Maarja-Liisa ― kuldmedal
  13. Lember, Anton
  14. Mägi, Ivar ― hõbemedal
  15. Ots, Liisu
  16. Punab, Meree
  17. Rask, Rihti
  18. Ratas, Mirjam
  19. Reinväli, Riin
  20. Rooso, Jaagup
  21. Ruga, Liina
  22. Sooäär, Raul ― hõbemedal
  23. Steinberg, Kristi
  24. Tamm, Anneli
  25. Teras, Triin
  26. Varvas, Triin
  27. Voksepp, Liisi
  28. Õun, Liisi
Klassijuhataja: Sirje Kreisman
B-klass
  1. Arge, Aire
  2. Ivanov, Reinar
  3. Jasmin, Anni
  4. Kalm, Merli
  5. Kullama, Mario
  6. Leis, Liisi ― kuldmedal
  7. Lonks, Alvar
  8. Mesipuu, Maria
  9. Nelis, Felika
  10. Pool, Andra
  11. Priske, Tiit
  12. Reinumägi, Piret
  13. Tammepõld, Kirlis
  14. Tiitma, Gaili
  15. Välbe, Raul
  16. Ärmus, Henri
Klassijuhataja: Mari Ausmees

C-klass
  1. Ast, Anneli
  2. Eerik, Ivi
  3. Haandi, Kaarli
  4. Järveots, Kaarel
  5. Kivirai, Kalmer
  6. Kruuse, Annika
  7. Kuuskmäe, Martin ― hõbemedal
  8. Käärid, Martin ― hõbemedal
  9. Metsanurk, Erki ― hõbemedal
  10. Mägi, Liisa ― hõbemedal
  11. Nõu, Kalvi ― hõbemedal
  12. Paulus, Lennart
  13. Pavelson, Brit ― kuldmedal
  14. Riibon, Rauno
  15. Salumaa, Tauno
  16. Sepp, Karin
  17. Sepp, Merlin ― hõbemedal
  18. Sepp, Viljar
  19. Süld, Tomek
  20. Tiits, Erik
  21. Tisler, Elena
  22. Valgma, Helen ― hõbemedal
  23. Väli, Getter
Klassijuhataja: Viljar Aro


88. lend, lõpetas 2006. a.
A-klass
  1. Aavik, Kristiina
  2. Allas, Mariliis
  3. Arge, Agnes
  4. Draba, Mari
  5. Harjus, Garlen
  6. Heinmaa, Lagle
  7. Keerberg, Liisa
  8. Kerm, Riina
  9. Koovit, Katrina
  10. Kukk, Kersti ― hõbemedal
  11. Lees, Liisi
  12. Lember, Martin
  13. Linna, Ronald
  14. Mänd, Ott
  15. Palu, Ivika ― kuldmedal
  16. Peling, Moonika
  17. Puusepp, Kaili
  18. Põld, Mattias
  19. Pära, Eva ― hõbemedal
  20. Rumm, Eveli
  21. Rõõm, Joonas
  22. Räim, Õnnela
  23. Saarela, Mikk
  24. Saarlaid, Marii
  25. Sarapuu, Sille
  26. Soom, Raido
  27. Suurhans, Kaia ― hõbemedal
  28. Tammeleht, Sigrid
  29. Tilk, Anu
  30. Tilk, Roosi ― kuldmedal
  31. Tootmaa, Triinu ― hõbemedal
  32. Õun, Karin ― hõbemedal
Klassijuhataja: Merike Kuldsaar
B-klass
  1. Ader, Ethel ― hõbemedal
  2. Ajangu, Ingrid
  3. Enson, Liis
  4. Estorn, Enel ― hõbemedal
  5. Kasin, Karli
  6. Kask, Helen
  7. Kauber, Marion
  8. Kontkar, Elen ― hõbemedal
  9. Kuusküll, Kristel
  10. Laugen, Mikko
  11. Liiv, Allar
  12. Mehik, Mariliis ― kuldmedal
  13. Poopuu, Vahur
  14. Post, Piret
  15. Pukk, Ahto
  16. Raamat, Allar
  17. Randmäe, Ann
  18. Riim, Risto
  19. Saaretalu, Sven
  20. Saarkoppel, Marie
  21. Saat, Liis
  22. Sarantšuk, Janika
  23. Sarjas, Mari
  24. Silts, Martin
  25. Suluste, Liis ― kuldmedal
  26. Tass, Laura
  27. Toom, Eva ― kuldmedal
  28. Tuuling, Merle
  29. Unnam, Triinu
  30. Uus, Erle ― hõbemedal
  31. Uustalu, Triin ― hõbemedal
  32. Viskus, Dagni
  33. Vismann, Anu ― kuldmedal
Klassijuhataja: Arne Loorpuu
C-klass
  1. Ait, Ranno
  2. Ait, Risto
  3. Alev, Üllar ― hõbemedal
  4. Aljas, Liis
  5. Arge, Andres
  6. Djomin,Sten
  7. Kadarik, Krista
  8. Kesküla, Karel
  9. Kindlam, Kaia
  10. Kivilo, Alo
  11. Koppel, Triin
  12. Kuusk, Katrin
  13. Läets, Pilleli
  14. Merisalu, Eero
  15. Mesila, Andra ― kuldmedal
  16. Mikola, Madis ― hõbemedal
  17. Mägi, Ranno
  18. Paju, Mihkel
  19. Põldma, Andra ― hõbemedal
  20. Põldma, Tuuli ― hõbemedal
  21. Põrk, Andri
  22. Pärna, Egert
  23. Raun, Teele ― hõbemedal
  24. Ruga, Jürgen
  25. Saun, Mihkel
  26. Tark, Reigo
  27. Tasa, Mikk
  28. Tisler, Endre ― hõbemedal
  29. Tuuling, Heidi
  30. Uustalu, Karl
  31. Vaher, Tiiu
  32. Valge, Karl
  33. Vipp, Mehis
Klassijuhataja: Anne Teigamägi


89. lend, lõpetas 2007. a.
12 A Klass
  1. Ader, Bernela
  2. Hermann, Kristina
  3. Hiie, Siim
  4. Hiiuväin, Hedi
  5. Jürgenfeldt, Moonika
  6. Kolomainen, Andrus
  7. Kruuser, Kristi
  8. Kruusmägi, Kaarel
  9. Kukk, Kärt
  10. Kärner, Ave
  11. Laanet, Gabriela
  12. Laaneväli, Kaie
  13. Laht, Liina
  14. Leppik, Lauri
  15. Murulaid, Kristiina
  16. Müür, Timo
  17. Paiste, Andre
  18. Parbus, Ann
  19. Pihel, Aaro ― hõbemedal
  20. Priske, Reet
  21. Pukk, Gerda
  22. Pärtel, Marili  ― kuldmedal
  23. Rauna, Merit
  24. Rettau, Martti
  25. Rihvk, Taavi
  26. Rüütel, Tom
  27. Suu, Alar
  28. Tiit, Krista ― kuldmedal
  29. Tõhk, Laura ― hõbemedal
  30. Viidul, Villu
  31. Väer, Kaarel
  32. Väer, Kaur
Klassijuhataja: Diana Õun
12 B Klass
  1. Ellik, Kaia-Maria
  2. Jõgi, Mai
  3. Kalvet, Martin
  4. Kask, Martin
  5. Kask, Tuule ― kuldmedal
  6. Kilumets, Kaija
  7. Kõuts, Anna
  8. Lempu, Reiko
  9. Lepik, Mari-Mai
  10. Lõbus, Hendrik
  11. Mägi, Maria
  12. Peljuh, Olesja
  13. Pihlas, Raili
  14. Raet, Mai
  15. Ratas, Annaliisa
  16. Raun, Kaidi
  17. Ränk, Jürgo
  18. Samlik, Miina
  19. Seppel, Toomas
  20. Siim, Maarja
  21. Sooär, Rauno
  22. Teern, Anu
  23. Tuuling, Maile
  24. Vanem, Liis
  25. Vesiaid, Kätlin
Klassijuhataja: Mart Mölder

12 C Klass
  1. Ait, Peeter-Jaak
  2. Aksiim, Marii
  3. Alasi, Mari-Liis  ― hõbemedal
  4. Hansen, Mart
  5. Kalm, Liina ― hõbemedal
  6. Kirs, Talis
  7. Kuusk,Hendrik
  8. Leedo, Mari
  9. Maripuu, Kadri
  10. Matt, Toomas
  11. Ool, Margit ― kuldmedal
  12. Pavelson, Mikk
  13. Pultsin, Kadri
  14. Rannastu, Mart
  15. Rosenfeld, Ott
  16. Saaretalu, Mikk
  17. Saat, Maris
  18. Sooäär, Tuuli
  19. Sääsk, Helen
  20. Teras, Kaarel
  21. Toll, Velle ― kuldmedal
  22. Tootmaa, Märten ― hõbemedal
  23. Traumann, Taavi
  24. Vaska, Erik
  25. Virveste, Risto
  26. Väli, Alo
Klassijuhataja: Rita Ilves



90. lend, lõpetas 2008. a.

12A klass
  1.  Aaviste, Ragne
  2.  Aru, Sten
  3.  Auväärt, Henry
  4.  Hiet, Kertu
  5.  Jõgi, Liisa
  6.  Kainel, Jan
  7.  Kallas, Pille
  8.  Kannik, Kristen
  9.  Kastein, Claus
  10.  Kokk, Janis
  11.  Kuldsaar, Kristi
  12.  Käesel, Kristel
  13.  Leepere, Kristi
  14.  Lember, Resta
  15.  Lõbus, Maria
  16.  Mäe, Ave ― kuldmedal
  17.  Mägi, Anni
  18.  Nahkur, Skaidrid
  19.  Nurk, Nora
  20.  Palu, Merili  ― hõbemedal
  21.  Pitka, Mariann
  22.  Raamat, Maarja
  23.  Rihkrand, Martina
  24.  Saar, Kerli  ― hõbemedal
  25.  Saaremäel, Silver
  26.  Salo, Caspar
  27.  Tang, Tanel
  28.  Tasa, Madis
  29.  Tilk, Laura
  30.  Turk, Katre
  31.  Tuuling, Maaja
  32.  Vahter, Keidi
  33.  Vanem, Liina
  34.  Vapper, Leana  ― hõbemedal
  35.  Viljaste, Maarja ― kuldmedal
  36.  Vipp, Liisa
  37.  Väli, Maria
Klassijuhataja: Sirje Kreisman

12B klass
  1.  Aardam, Priidu
  2.  Alev, Agnes  ― hõbemedal
  3.  Eller, Eleriin
  4.  Kolk, Kaidi
  5.  Kuleša, Kaisa
  6.  Lahe, Evelin
  7.  Lall, Ingel-Maria
  8.  Liiv, Hillar
  9.  Merivald, Triin
  10.  Metshein, Maarja
  11.  Mäemets, Iris  ― hõbemedal
  12.  Niitvägi, Egle
  13.  Otstavel, Karel
  14.  Paas, Kristiina
  15.  Paiste, Mario
  16.  Peet, Kristiina
  17.  Post, Piibe
  18.  Prošin, Tiina
  19.  Puppart, Priit
  20.  Põld, Jaanika
  21.  Saarkoppel, Kaisa
  22.  Tamm, Riste
  23.  Tishler, Martin
  24.  Tuisk, Mari-Liis
  25.  Vahter, Elar
  26.  Vahter, Liis
  27.  Vakrõõm, Liina
  28.  Õige, Anneli
Klassijuhataja: Indrek Peil
12C klass
  1. Aljas, Riin
  2. Kiil, Martin
  3. Kolk, Liina  ― hõbemedal
  4. Kuldsaar, Bret ― kuldmedal
  5. Kundrats, Merli
  6. Lätt, Alo
  7. Metsanurk, Madis
  8. Mikola, Tõnis
  9. Mägi, Maris  ― hõbemedal
  10. Mägi, Marta
  11. Ool, Rait
  12. Paljak, Jaanus
  13. Peling, Mart
  14. Pultsin, Mari
Klassijuhataja: Mari Ausmees

  1. Saarepuu, Triin
  2. Sink, Triin
  3. Suurna, Rauno
  4. Talvi, Mihkel
  5. Tasa, Mart
  6. Tasane, Tanel
  7. Tisler, Pille
  8. Toomsalu, Maren ― kuldmedal
  9. Trei, Tuuli  ― hõbemedal
  10. Tõnus, Taavi
  11. Uustulnd, Joonas
  12. Vapper, Priidik
  13. Vipp, Liisa
  14. Välja, Häli