51.-55. LEND

 

1969 (51. lend)
A-klass B-klass
Arro, Signe Filippov, Leonid
Ausmees, Inge Kald, Toivo
Aavik, Vaike Kaar, Marianne
Grihno, Galina Kupits, Toomas
Ivalo, Mare Lember, Eve
Kips, Külli Maripuu, Udo
Kästik, Luule Mironova, Taimi
Lallo, Grete Mägi, Tõnis
Lember, Sirje Ool, Thea
Lätt, Marje Põlluste, Evi
Lõhmus, Endla Rannisto, Roman
Miiling, Ester Renel, Olavi
Mägi, Irma Ritsbek, Heigo
Mõik, Elna Rüütel, Jüri
Ottis, Urve Saar, Aare
Rauk, Eve Sääsk, Tiit
Remmel, Eevi Võrklaev, Mati
Rössler, Malle Väli, Ain
Sepp, Anto Klassijuhataja: Endel Kurgpõld
Sirkel, Elve  
Tammeaid, Heidi  
Tisler, Marje  
Väester, Liivi  
Klassijuhataja: Sylvia Valvere  
C-klass  
Golubev, Aleksandr Odõškina, Tatjana
Janomenko, Vladimir Posuiko, Galina
Koloønitsõn, Jevgeni Sajenko, Liidia
Konstantinova, Ljudmila Øarova, Natalia
Lapikova, Tatjana Øesterikov, Anatoli
Leedo, Vjatøeslav Tøernõøova, Valentina
Naumenko, Vladimir Klassijuhataja: Jekaterina Starkova
1970 (52. lend)
A-klass B-klass
Aavik, Monika Aavik, Aili
Kadak, Inge Arula, Külli
Kaljakin, Nikolai Kaasik, Ülle
Kesküla, Olivia Kaert, Vaike
Kiil, Elle Kastein, Lilian
Kivi, Raivo Kippak, Vilma
Kolk, Merike Kivi, Tiiu
Mölder, Juta Kluge, Marika
Ool, Külvi Käsper, Eevi
Pahapill, Liivi Laheäär, Airi
Põldmaa, Maie Lallo, Juta
Rist, Toivo Lember, Juta
Räim, Ragner Lember, Sirje
Selberg, Margit Maripuu, Ellen
Sepp, Elvi Mesila, Viine
Sepp, Silvi Munk, Helje
Soom, Arvo Nagel, Taimi
Suurna, Anne Pihelpuu, Silja
Ýenkevitø, Gita Priske, Elge
Tisler, Leili Põld, Helgi
Tooms, Aime Rahumeel, Margit
Toose, Anne Saar, Aili
Tõru, Jüri Sai, Meida
Õun, Harri Siimon, Aili
Õunpuu, Vaike Smirnova, Ljuba
Klassijuhataja: Ella Aeg Tamm, Eha
  Truu, Vaike
  Vinogradova, Rima
  Äkke, Dagmar
  Klassijuhataja: Vanda Jõelaid
C-klass D-klass
Jõearu, Raimond Belakonev, Oleg
Jõeleht, Erika Gavriøuk, Tatjana
Järmut, Johanna Konin, Nikolai
Kasela, Arvin Kostelev, Valentin
Koppel, Liivi Leht, Ljubov
Kruus, Rein Maltsev, Sergei
Kõuts, Tiit Manõkin, Viktor
Laes, Väino Mete?, Valeri
Lepik, Sirje Mostovaja, Olga
Lipu, Allan Nikonjonok, Olga
Litvinov, Valeri Slender, Vladimir
Nellis, Rein Solovjova, Irina
Nuut, Tarmo Zahharov, Konstantin
Paiste, Andi ?itnik, Sergei
Pihel, Paul Klassijuhataja: Irina Ljahhova
Reinmets, Jaak  
Sepp, Ants  
Soodla, Sulev  
Suurna, Urve  
Talu, Merike  
Toom, Aita  
Tulk, Jaak  
Tõust, Tiiu  
Uustulnd, Lembit  
Klassijuhataja: Valentin Oopkaup  
1971 (53. lend)
A-klass B-klass
Eist, Heli Aavik, Mare
Estorn, Silvi Err, Erika
Homutova, Vova Järv, Marvi
Häng, Valdur Klement, Eve
Kaar, Lembit Kuld, Helve
Kamaldinova, Alla Laid, Maaja
Kiri, Arvo Lonn, Varje
Laurson, Maret Mardla, Eha
Mänd, Sirje Nelis, Eve
Mölder, Jaanus Parbus, Tiiu
Peet, Jaano Rand, Mai
Peri, Endel Saarestik, Anne
Pulk, Enn Saat, Kersti
Sau, Helle Sepp, Ly
Suurhans, Tia Tammo, Ingrid
Tooms, Sirje Tiidermann, Eve
Vaga, Ülo Tiik, Margit
Vilsar, Marika Vaga, Tiiu
Väärtnõu, Ülle Vaht, Verida
Õispuu, Mati Vakrõm, Urve
Öpik, Raul Vöö, Tiiu
Üksti, Margit Klassijuhataja: Urve Nõmm
Klassijuhataja: Vilma Rätsepso  
C-klass D-klass
Advelt, Marina Gontøarenko, Ljudmila
Allik, Tiit Hahileva, Irina
Ilvest, Ülo Kirjuøkina, Tatjana
Jõeleht, Kaido Mjate?, Tatjana
Jõgi, Anne Pogorelov, Aleksandr
Jõgi, Mare Poøkus, Jossif
Kahm, Raimond Sarmina, Natalia
Kao, Vello Sarmina, Olga
Kopp, Lea Savtøenko, Niina
Käsper, Avo Slavin, Boris
Liiv, Vello Sevastjanov, Sergei
Lätt, Ulli Skripnitøenko, Tatjana
Meius, Heini Tjurina, Natalia
Merilo, Vello Trufanov, Sergei
Mägi, Marje Trussova, Galina
Olup, Tõnu Trussova, Tatjana
Palts, Tõnis Klassijuhataja: Rufina Zubareva
Pedanik, Raivo  
Pehk, Jüri  
Pihla, Mati  
Rettau, Imbi  
Sepp, Sulev  
Tatter, Rudolf  
Tiits, Jüri  
Ting, Lauri  
Ting, Tõnis  
Trei, Gallo  
Truu, Jaan  
Vorobjova, Tatjana  
Õun, Marika  
Klassijuhataja: Aima Siil  
1972 (54. lend)
A-klass B-klass
Ader, Imbi Abaøeva, Maaja
Aru, Virge Adamson, Aire
Jõearu, Sirje Aleksandrova, Marvi
Kaste, Tiiu Golubkov, Jüri
Koppel, Tiia Hiie, Jaanus
Kukk, Ester Hommik, Tiit
Kurgpõld, Jüri Jesner, Aasa
Leedo, Andres Kazantseva, Liia
Lember, Maret Kiks, Mati
Liik, Maret Lakkur, Aivo
Lind, Rein Lember, Külli
Keldrimaa, Mirjam Loiken, Hilja
Meier, Monika Maripuu, Malle
Mulenok, Irina Nuut, Kalle
Mölder, Elfi Paakspuu, Piret
Põlluäär, Jane Paju, Peeter
Rand, Anne Peet, Liivi
Ruul, Malle Pira, Saima
Sau, Marju Poobus, Asta
Soorsk, Jüri Priske, Tiia
Talu, Merle Põld, Külli
Tamm, Reet Saamel, Marika
Triipan, Ainu Seema, Maire
Vahruøeva, Rita Sepp, Sirje
Valvere, Riina Talvistu, Lauri
Virveste, Angela Varik, Ervin
Klassijuhataja: Niina Suudla Viil, Marje
  Virveste, Külli
  Väli, Greta
  Klassijuhataja: Loriida Neeme
C-klass D-klass
Aadussoo, Leili Antagulov, Juri
Aavik, Toomas Afanasjev, Sergei
Grünthal, Lauri Domatøuk, Igor
Haavel, Hannes Dubkov, Aleksandr
Kaasik, Liili Ivanova, Olga
Kaert, Toivo Koseritskaja, Natalia
Kallaste, Viive Nikonjok, Natalia
Kilk, Ilmi Novostanski, Aleksandr
Laidus, Oksana Pohhilin, Andrei
Laidra, Paul Prokojeva, Tatjana
Lember, Ülo Smolkin, Mihhail
Ligi, Heino Stepanova, Natalia
Lõhmus, Hugo Voronina, Natalia
Mark, Helja Klassijuhataja: - - -
Metsniit, Mihkel  
Mihkelsoo, Tiiu  
Part, Anu  
Pihel, Ando  
Pihl, Jüri  
Pärtel, Anu  
Püüa, Endel  
Ramst, Rein  
Sepp, Ariita  
Sigus, Ain  
Sink, Avo  
Teeäär, Kersti  
Truuväärt, Vello  
Varik, Kuuno  
Vokk, Mati  
   
1973 (55. lend)
A-klass B-klass
Aer, Anne Aas, Varje
Erelt, Aive Aavasalu, Merike
Ivanova, Lilli Alas, Marve
Kask, Aili Aljas, Marika
Kauber, Anne Aste, Külli
Klement, Tiiu Eintohv, Malle
Kuusemäe, Sirje Haandi, Maire
Laid, Leili Hannus, Margarita
Lakkur, Laida Jürisson, Milvi
Laumets, Silvi Koopuu, Kersti
Leiner, Sirje Kupits, Helje
Lepp, Birgit Laus, Margit
Looris, Maila Lepik, Helju
Maidsaar, Gerta Mardla, Maret
Mägi, Irina Mägi, Maie
Mägi, Merike Müür, Liia
Niitmets, Sirje Paasma, Maire
Niitsoo, Helju Pärn, Õie
Ottis, Lii Rand, Thea
Pildre, Heli Sai, Marina
Porss, Tiia Tarkin, Tiia
Rand, Liia Tiit, Viive
Rikas, Külli Truumees, Marve
Sannik, Liane Tuulik, Merle
Sääsk, Viive Vaga, Ly
Talu, Liivia Valge, Liivi
Timmas, Rutt Ärmus, Sirje
Tolpinets, Maia Klassijuhataja: Sylvia Valvere
Truu, Anne  
Truumees, Sirje  
Tulk, Epp  
Tõrs, Heli  
Vahemets, Aime  
Vasar, Aime  
Klassijuhataja: Vanda Jõelaid  
C-klass D-klass
Ausmees, Jaanus Allik, Tambet
Kahest, Pärja Heinlaid, Aivar
Kelt, Toivo Ilvik, Ivo
Keskküla, Tarmo Jõeleht, Anne
Kesküla, Aivo Kaarits, Külli
Kuldsaar, Henno Kasin, Jüri
Leemet, Ain Kesküla, Kalle
Lepik, Malle Kindlam, Evi
Lepp, Ragnar Kuusk, Urmas
Lääts, Koit Laht, Hugo
Merilo, Maaja Laht, Marje
Mänd, Raivo Liik, Hindrek
Mägi, Ester Poopuu, Mare
Mägi, Toomas Rahumeel, Veljo
Ots, Toivo Raik, Ants
Pahapill, Rein Rand, Jüri
Pins, Ellen Roost, Marge
Putk, Vello Ruul, Anne
Püüa, Enno Sepp, Liivi
Rand, Jaan Trei, Kaido
Tarkin, Mati Umal, Vello
Tuulik, Andi Vahter, Inge
Vaske, Jüri Äkke, Aivar
Viil, Ivar Klassijuhataja: Evi Kilumets
Väärtnõu, Kalle  
Klassijuhataja: Valentin Oopkaup  
E-klass  
Afanasjev, Andrei Obedjonõhh, Nikolai
Aivazjan, Mihhail Poøkus, Julia
Bukin, Pavel Rubtsov, Aleksandr
Jarovaja, Ljubov Saks, Aleksandr
Kukk, Urmas Selezova, Elita
Moøev, Juri Sevostjanova, Ljubov
  Klassijuhataja: Irina Ljahhova