36.-40. LEND

 

1954 (36. lend)
A-klass B-klass
Hint, Rita Aavik,Valdek
Jaun, Evi Arge, Aliide
Kalm, helvi Birkenfeldt, Reinhold
Kurikjan, Laine Kamm, Valter
Mölder, Karin Kirss, Helve
Münt, Elvi Kirst, Eduard
Nurja, Irja Kondrat, Heldur
Paakspuu, Vaike Lember, Uudo
Pajur, Silja Luud, Aksel
Rotman, Leili Lõuk, Enn
Rull, Vaike Mets, Harry
Sirel, Palmi Ohak, Eimar
Suurhans, Ella Prei, Aarne
Suurtee, Ilse Prei, Helve
Teelem, Aino Raev, Jüri
Trei, Hilja Rüütel, Leida
Tuuling, Ingrid Sepp, Ilmar
Valge, Ester Sepp, Laine
Viidas, Laine Sepp, Laine
Viskus, Leida Truuväärt, Sulev-Eduard
Klassijuhataja: Ilme Saarniit Ustel, Sulev
  Väärt, Vilma
  Õun, Kalev
  Klassijuhataja: Sylvia Valvere
1955 (37. lend)
A-klass B-klass
Häng, Anni Aavik, Elle
Kask, Linda Haljas, Maldon
Kokk, Suule Kallas, Arvi
Kunstimees, Saima Kippak, Vello
Lõuk, Aili Krischka, Olev
Maripuu, Luule Laanemets, Heimar
Mägi, Evi Lember, Väino
Nau, Helgi Lõuk, Paavo
Niitsoo, Koidu Mets, Kaljo
Pukk, Helvi-Mai Oks, Väino
Rahumeel, Milvi Oolup, Eha
Reinpalu, Vilaida Opp, Aino
Ränk, Maie Poopuu, Norma
Sepp, Palmi Pupart, Liivart
Taat, Vaiki-Laine Puusepp, Aare
Tagarand, Ann-Liis Tambur, Paul
Tuulik, Saima Tammeaid, Kalev
Tiitson, Elgi Tiits, Kostja
Tilling, Aino Võlma, Arvo
Vatsfeld, Eha Võlma, Lembit
Klassijuhataja: Salme Sepp Klassijuhataja: Valme Arulaid
1956 (38. lend)
Ige, Hilja Pihel, Heino
Iilane, Ants Pihl, Viljar
Jüristo, Maido Pulk, Ilme
Kalda, Meida Rand, Endla
Kraus, Valdek Rüütel, Haljand
Kukk, Helju Saar, Helmi
Kurikjan, Veljo Saaret, Aime
Kuusk, Juhan Sau, Kalju
Kärner, Reet Sema, Arvo
Käärid, Laine Sepp, Aino
Lääts, Arvo Sild, Heino
Maripuu, Salme Sooäär, Saima
Mets, Silvi Suurhans, Silvi-Silja
Mihkelson, Anni Talbre, Maaja
Mägi, Maire Tiits, Ivi-Küllike
Nelis, Urve Valgma, Anu
Noogen, Saima Vatsfeld, Kõu
  Klassijuhataja: Alviine Viikov
1957 (39. lend)
A-klass B-klass
Aavik, Urvi Aavik, Jüri
Hairk, Maiu Häng, Heino
Käen, Aime Jõgi, Vello
Kärm, Helgi Kiik, Maia
Laus, Heljo Koit, Taimi
Lember, Helgi Korsar, Ants
Lepisto, Milvi Köster, Tiit
Lõhmus, Urve-Lehti Lõhmus, Kalju
Maidla, Silja Maripuu, Härm
Maripuu, Aili Martinson, Rita
Mets, Linda Mälk, Tõnis
Pihel, Helve Mätas, Leiger
Põld, Aima Müür, Helju
Rahu, Elvi Nau, Tähti
Tambur, Asta Pantilejev, Ilmar
Teras, Meta Rahnik, Evi
Tutk, Malle Rohtla, Vello
Vilbas, Leini Saart, Maie
Klassijuhataja: Alviine Viikov Timmermann, Saima
  Tõru, Aarend
  Veskis, Leidi
  Viiding, Kalev
  Klassijuhataja: Valdur Lääts
1958 (40. lend)
A-klass B-klass
Aer, Eda Ader, Ulje
Ast, Anni Allik, Madis
Eero, Maie Kaare, Anne
Haabel, Malle Kaasik, Silvi
Jalakas, Jaan Kadarik, Aare
Järvalt, Aldur Kiil, Heldur
Keidong, Aino Kirss, Jaan
Kruuser, Milvi Kolk, Helmi
Kuusk, Taimi Koov, Maie
Lauri, Alo Koppel, Helvi
Mets, Juta Koppel, Valdur
Nõulik, Alli Kreem, Enn
Nääb, Ants Link, Võbe
Perens, Rein Lõuk, Külli-Mai
Põder, Peeter Mihkelson, Ants
Rand, Arvo Must, Jurnas
Saar, Helgi Mägi, Asta
Sarapuu, Mai Nau, Pilvi
Tuulik, Jüri Oolu, Jaas
Tuulik, Ülo Paiste, Taavo
Klassijuhataja: Sylvia Valvere Pihl, Jüri
  Suurpere, Aime
  Tang, Kaupo
  Tiitson, Enna
  Vahter, Urve
  Õunpuu, Varje
  Tooms, Evald - eksternina
  Klassijuhataja: Alviine Viikov