Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-i õpilaste TOP 10

Saada link Prindi PDF

Alates 2000. aastast kuulutatakse direktsiooni kevadisel vastuvõtul välja 10 edukamat õpilast nii teaduses, taidluses kui spordis.

Õpilaste TOP nimekirjadesse on pääsenud järgmised õpilased:


2016
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Martin Vesberg 6a
2. Liisa Õunpuu 8b
3. Karl Hendrik Tamkivi 9b
4. Karl Viik 10c
5. Tom Vatsfeld 7a
6. Emilia Rozenkron 10b
7. Diana Alt 9b
8. Sander Teras 7b
9. Voldemar Kirss 6b
10. Lauri Leemet 12c
1. Teele Tilts 12a
2. Ekke Kaarel Rand 12c
3. Martin Vesberg 6a
4.-5. Mart Truu 10a
4.-5. Carlos Liiv 10a
6.-7. Olev Sten Erik Jõgi 12a
6.-7. Maria Pihlak 12c
8. Hanna Mari Villsaar 12a
9.-10. Iiv Aavik 10b
9.-10. Kirke Medri 5b
1. Marilis Remmel 8b
2. Carmen Electra Pirn 8b
3. Gendra Allikmaa 8a
4. Johannes Treiel 10b
5. Airike Kapp 10b
6. Kaarel Ernits 12c
7. Eva Haavel 12c
8. Hanna Klaar 10b
9. Karita Süld 11c
10. Helina Koppel 11c

2015
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Magnus Kaldjärv 12c
2. Hanna Tuus 12c
3. Liisa Õunpuu 7b
4. Karl Viik 9a
5. Marleen Vahu 7a
6. Karl Hendrik Tamkivi 8b
7. Mari Kolk 10b
8. Lauri Leemet 11c
9. Kaarel Ernits 11c
10. Mariliis Albert 6b
1. Henri Paomees 8b
2.-3. Kristiin Koppel 11a
2.-3. Ekke Kaarel Rand 11c
4.-5. Mart Truu 9b
4.-5. Carlos Liiv 9b
6.-7. Maria Pihlak 11c
6.-7. Elo Nõmm 8b
8. Martin Vesberg 5a
9.-11. Emma Siigur 8b
9.-11. Aleksandra Männik 8b
9.-11. Kerdo Salujärv 8b
1. Johannes Treiel 9b
2. Kaarel Ernits 11c
3. Marilis Remmel 7b
4. Airike Kapp 9b
5. Robin Mäetalu 9b
6. Helina Koppel 10c
7. Kerdo Jakunin 12c
8. Eva Haavel 11c
9. Carmen Electra Pirn 7b
10. Karmen Armus 12a

2014
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Magnus Kaldjärv 11C
2. Karl Hendrik Tamkivi 7B
3. Mari Kolk 9A
4. Hanna Tuus 11C
5. Diana Alt 7B
6. Liisa Õunpuu 6B
7. Karl Viik 8A
8. Gendra Allikmaa 6A
9. Indrek Viires 12C
10. Elo Nõmm 7B
1. Maria Pihlak 10c
2. Kristiin Koppel 10a
3. Reet Koppel 9a
4. Teele Tilts 10a
5. Henri Paomees 7b
6. Elo Nõmm 7b
7. Oliver Paljak 6a
8. Kristin Kurvits 12b
9. Alice Berens 9a
10. Mart Truu 8b
1. Krete Suurorg 12b
2. Kerdo Jakunin 11c
3. Kevin Grass 12c
4. Alar Leemet 12a
5. Eva Haavel 10c
6. Helina Koppel 9b
7. Airike Kapp 8b
8. Martin Õunap 10b
9. Johannes Treiel 8b
10. Mari-Liis Remmel 6b

2013
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Magnus Kaldjärv 10C
2. Hanna Tuus 10C
3. Mari Kolk 8A
4. Diana Alt 6B
5. Anni Pupart 12C
6. Ann Katariina Meri 11A
7. Henri Sink 11C
8. Laura Kaldjärv 9A
9. Õnnela Luhila 10C
10. Gerda Nelis 11B
1. Maria Pihlak 9a
2.-3. Mart Truu 7b
2.-3. Airike Kapp 7b
4. Carlos Liiv 7b
5. Sandra Kahu 12a
6.Henri Paomees 6b
7.Pärlin Luhila 12c
8.Maria-Helena Palijenko 9a
9.Lauri Lember 12b
10.Hans-Peter Grass 12a
1.Rauno Liitmäe 12c
2.Gerli Gull 7b
3.Alar Leemet 11a
4.Eliise Hoogand 12c
5.Krete Suurorg 11b
6.Karmel Armus 10a
7.Kristo Õunap 11c
8.Helina Koppel 8b
9.Carmen Electra Pirn 5b
10. Eva Haavel 9a

2012
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Magnus Kaldjärv 9B
2. Hanna Tuus 9B
3. Robi Jürgen Algo 10B
4. Mari Kolk 7A
5. Jakob Prii 12C
6. Miikael Tuus 6B
7. Lauri Leemet 8A
8. Eva Aarnis 6B
9. Pärlin Luhila 11C
10. Krister Aleks Kasemaa 11C
1. Kärt Männa 10a
2. Sandra Kahu 11a
3. Airike Kapp 6b
4. Maria Pihlak 8a
5. Hans-Peter Grass 11a
6. Helina Eist 12a
7.-8. Katrin Hommik 11a
7.-8. Jarvo Kärg 11b
9.-11. Mart Truu 6b
9.-11. Eva Aarnis 6b
9.-11. Carlos Liiv 6b
1. Teele Treiel 12c
2. Gerli Gull 6b  
3. Eva  Haavel 8a  
4. Rauno Liitmäe 11c
5. Rimo Timm 12c
6. Kristo Õunap 10c  
7.- 8. Grete Pokk 12b 
7.- 8. Mari Peeters 12c
9. Kaisa Kaldmäe 12a 
10. Kadi  Maripuu 12a


2011

Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Hanna Tuus 8B
2. Magnus Kaldjärv 8B
3. Jakob Prii 11C
4. Robi-Jürgen Algo 9B
5. Lauri Leemet 7A
6. Laura Kaldjärv 7A
7. Krister Aleks Kasemaa 10C
8. Liisa Saaremäel 12C
9. Mihkel Lember 12C
10. Karli Kontkar 12C
1. Liisa Saaremäel 12C
2. Sandra Kahu 10A
3. Maria Pihlak 7A
4.-5. Airike Kapp 5B
4.-5. Carlos Liiv 5B
6. Eva Aarnis 5B
7. Helina Eist 11A
8. Mart Truu 5B
9. Kristiin Koppel 7A
10. Riinu Ansper 12A
1. Teele Treiel 11C
2. Mari-Liis Tishler 12B
3. Johannes Treiel 5B
4. Rimo Timm 11C
5. Karita Käsk 5B
6. Rasmus Saar 4A
7. Kaisa Kaldmäe 11A
8. Gerli Gull 5B
9. Eva Haavel 7A
10. Rauno Liitmäe 10C

2010
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Robi-Jürgen Algo 8B
2. Jakob Prii 10C
3. Magnus Kaldjärv 7B
4. Laura Kaldjärv 6A
5. Raimo Armus 12C
6. Karl Jõgi 8B
7. Hanna Tuus 7B
8. Mari Kolk 5A
9. Karli Kontkar 11C
10. Dagmar Reinumägi 12C
1. Maria Pihlak 6A
2. Liisa Saaremäel 11C
3. Joosep Aru 12C
4. Kristiin Koppel 6A
5. Maret Ansperi 12C
6. Liisi Räim 12A
7. Alexander Sannik 6A
8. Maria-Helena Palijenko 6A
9. Tanel Ting 12C
10. Maarja-Grisel Mets 8B
1. Linda Treiel 12C
2. Kadri Pulk 12C
3. Karli Kontkar 11C
4. Kaili Adamson 12B
5. Mari-Liis Tishler 11B
6. Kristi Aedma 12C
7. Meelis Reinumägi 12C
8. Oliver Mõru 11C
9. Helerin Koppel 12A
10. Ott Aljas 11C

2009
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Magnus Kaldjärv 6B
2. Raimo Armus 11C
3. Liisa Saaremäel 10C
4. Robi-Jürgen Algo 7B
5. Jakob Prii 9A
6. Signe Toom 10B
7. Maria Aarnis 6B
8.-10. Hanna Tuus 6B
8.-10. Annika Soom 11B
8.-10. Kristiina Tüür 12B
1. Liisa Saaremäel 10C
2. Marian Heinat  12A
3. Jörgen Liik 12B
4. Maria Pihlak 5A
5. Reet Sillavee 12C
6.-7. Joosep Aru 11C
6.-7. Asko Vipp 10C
8. Pille-Rite Rei 10C
9. Maret Ansperi 11C
10. Liisi Räim 11A
1. Linda Treiel 11C
2. Priit Järveots 11B
3. Kristi Aedma 11C
4. Anna Talvi 10C
5. Kadri Pulk  11C
6. Meelis Reinumägi 11C
7. Siim Ots 10A
8. Oliver Mõru 10C
9. Enriko Laanemäe 11B
10. Kaili Adamson 11B

2008
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Joel Jakob Koel 6B
2. Rait Ool 12C
3. Robi-Jürgen Algo 6B
4. Raimo Armus 10C
5. Indrek Viires 6A
6. Kaisa Papp 9A
7. Magnus Kaldjärv 5B
8. Mihkel Lember 9B
9. Mihhail Afanasjev 8A
10. Liisa Saaremäel 9A
1. Marian Heinat 11A
2. Maria Väli 12A
3. Jörgen Liik 11B
4. Priidu Aardam 12B
5. – 6. Maret Ansperi 10C
5. – 6. Liisi Räim 10A
7. – 8. Riin Aljas 12C
7. – 8. Liisa Saaremäel 9A
9. Reet Sillavee 11C
10. Leana Vapper 12A
1. Linda Treiel 10C
2. Sander Sooäär 11C
3. Liina Kolk 12C
4. Siim Ots 9B
5. Priit Järveots 10B
6. Kadi Maripuu 8A
7. Kristi Aedma 10C
8. Helena Vokk 10C
9. Teele Treiel 9B
10. Kadri Pulk 10C

2007
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Rait Ool – 11C
2. Kaisa Papp – 8A
3. Velle Toll – 12C
4. Leeni Sepp – 6B
5. Taavi Traumann – 12C
6. Pilleriin Arge – 6B
7. Signe Toom – 8B
8. Margit Ool – 12C
9. Kertu Kuusk – 6B
10. Annika Soom – 9B
1. Marian Heinat 10A
2. Taavi Aeg 5A
3. Jörgen Liik 10B
4. Liisa Saaremäel 8A
5. Priidu Aardam 11B
6. Reet Sillavee 10C
7. Mart Rannastu 12C
8. Hendrik Kuusk 12C
9. Marili Pärtel 12A
10. Maarja-Grisel Mets 5B
1. Linda Treiel 9B
2. Kaarel Kruusmägi 10A
3. Kristi Aedma 9A
4. Kersten Vanem 9A
5. Siim Ots 8B
6. Teele Treiel 8B
7. Viljar Uljas 10C
8. Kadri Pulk 9A
9.-10. Taavi Tõnus 11C
9.-10. Rauno Suurna 11C

2006
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Liina Kolk 10C
2. Margit Ool 11C
3. Velle Toll 11C
4. Annika Soom 8B
5. Eva Toom 12B
6. Mihhail Afanasjev 6A
7. Ivika Palu 12A
8. Taavi Traumann 11C
9. Martin Silts 12B
10. Mariliis Mehik 12B
1. Reet Sillavee 9B
2. Liisa Saaremäel 7A
3. Priidu Aardam 10B
4. Erle Uus 12B
5.-6. Marili Pärtel 11A
5.-6. Mehis Vipp 12C
7. Maret Ansperi 8A
8.-9. Leana Vapper 11A
8.-9. Mart Rannastu 11C
10. Liisi Räim 8A
1. Kaarel Kruusmägi 11A
2. Aaro Pihel 11A
3. Linda Treiel 8B
4. Kersten Vanem 8A
5. Siim Ots 7B
6. Teele Treiel 7B
7. Annemarie Randla 8A
8. Helerin Koppel 8B
9. Kadi Maripuu 6A
10. Enriko Laanemäe 8B

2005
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Marju Kaps 8A
2. Eva Toom 11B
3. Erki Metsanurk 12C
4.-5. Liisi Leis 12B
4.-5. Liina Kolk 9B
6. Velle Toll 10C
7. Kaisa Papp 6A
8.-9. Margit Ool 11B
8.-9. Mariliis Mehik 11B
10 Kalvi Nõu 12C
1. Ott Rosenfeld 10C
2. Liisa Saaremäel 6A
3.-5. Taavi Rihvk 10A
3.-5. Mart Rannastu 10C
3.-5. Maret Ansperi 7A
6. Tauno Salumaa 12C
7. Marili Pärtel 10A
8.-10. Leana Vapper 10A
8.-10. Merli Kalm 12B
8.-10. Lagle Heinmaa 11A
1. Linda Treiel 7B
2. Kersten Vanem 7A
3. Kaarel Kruusmägi 10A
4. Mikk Tasa 11C
5. Helena Vokk 7A
6. Sander Sooäär 8A
7. Kadri Pulk 7A
8. Siim Ots 6B
9. Helerin Koppel 7B
10. Teele Treiel 6B

2004
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Erki Metsanurk 11C
2. Eva Toom 10B
3. Margit Ool 9B
4. Krista Takkis 12B
5. Liisi Leis 11B
6. Mariliis Mehik 10B
7. Annika Soom 6B
8.-9. Kalvi Nõu 11C
8.-9. Brit Pavelson 11C
10. Marju Kaps 7A
1. Liisa Saaremäel 5A
2. Maret Ansperi 6A
3. Reet Sillavee 7B
4. Ott Rosenfeld 9A
5. Rait Kivi 12C
6. Mehis Vipp 11C
7.-8. Erle Uus 11C
7.-8. Tauno Salumaa 11C
9.-17. Lagle Heinmaa,
Joonas Rõõm, Raido Soom 10A,
Merli Kalm, Anni Jasmin 11B,
Karin Sepp, Annika Kruuse 11C,
Kristi Teras 12A, Mario Pajuste 12C
1. Kaarel Kruusmägi, 9A
2. Linda Treiel, 6B
3. Krista Vahter, 9B
4. Kersten Vanem, 6A
5. Sander Sooäär, 7A
6. Teele Treiel, 5B
7. Kaarli Haandi, 11C
8. Mihkel Mölder, 7B
9. Kadri Pulk, 6B
10. Andra Mesila, 10C

2003
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Eva Toom 9A
2. Marju Kaps 6A
3. Anet Ansperi 11C
4. Erki Metsanurk 10C
5. Helean Täht 8B
6. Mariliis Mehik 9B
7. Mihkel Männa 6A
8. Liisi Leis 10B
9. Merit Sepp 12C
10. Janno Põldma 12C
1. Krista Maajärv 12A
2. Silver Saluri 11A
3. Maret Ansperi 5A
4. Rain Pruul 12C
5. Raul Sooäär 10A
6. Ott Rosenfeld 8A
7. Kaia-Liisa Kallas 12C
8.-21. Evelin Aavik, Liisi Voksepp,
Liisi Õun 10A,
Mairold Pajussaar 10B,
Liisa Mägi 10C, Tiia Priske,
Karli Suvisild 11A, Priit Liiv,
Arko Kesküla, Kristjan Vaga,
Martin Vaga 11C, Maiken Nelis 12B,
Egert Belitsev, Marek Pajussaar 12C
1. Kaarel Kruusmägi 8A
2. Hannes Sepp 12C
3. Linda Treiel 5B
4. Mikk Tasa 9A
5. Krista Vahter 8B
6. Kaarli Haandi 10C
7. Kadri Kallas 11C
8. Sander Sooäär 6A
9. Helerin Koppel 5B
10. Kadri Pulk 5B

2002
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Erki Metsanurk 9A
2. Mariliis Mehik 8B
3. Liisi Leis 9A
4. Merit Sepp 11C
5. Eva Toom 8A
6. Anet Ansperi 10C
7. Heidi Carolina Martinsaari 7B
8. Häli Välja 6B
9. Jaas Jezov 12C
10.-11. Brit Pavelson 9
10.-11. Margit Ool 7B
1. Priit Pruul 12A
2. Leho Heinmaa 12B
3. Madis Enson 11B
4. Krista Maajärv 11A
5.-7. Ott Rosenfeld 7A
5.-7. Timmo Krull 12C
5.-7. Jaanus Ranniit 12C
8. Riinu Räim 12B
9.-10. Kadri Püüa 12A
9.-10. Riho Maripuu 12A
1. Mikk Tasa 8A
2. Linda Treiel 4B
3. Koit Uus 12B
4. Hannes Sepp 11C
5. Kaarli Haandi 9
6. Anžeelika Kullamaa 11B
7. Karl Keerberg 5B
8. Liina Kolk 6B
9. Gabriela Laanet 7A
10 Elar Vahter 6A

2001
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Anet Ansperi 9A
2. Liisi Leis 8A
3. Liina Saar 12C
4. Merit Sepp 10C
5. Ingrid Liiv 12B
6. Eva Toom 7A
7. Erki Metsanurk 8A
8. Kristel Turja 11C
9. Rait Kivi 9A
10. Krista Takkis 9
1. Leho Heinmaa 11B
2. Krista Maajärv 10A
3. Ott Rosenfeld 6A
4. Timmo Krull 11C
5. Taavi Rihvk 6A
6. Kerstin Varvas 12C
7. Raul Sooäär 8
8. Maarja Torga 12C
9. Jaanus Ranniit 11C
10 Priit Pruul 11A
1. Rene Kiil 12C
2. Risto Teder 11B
3. Kristjan Lepik 11B
4. Janar Rahumeel 12C
5. Taavi Mets 12C
6. Peeter Salong 12C
7. Mikk Tasa 7A
8. Linda Treiel 3B
9. Liina Kolk 5B
10. Anžeelika Kullamaa 10B

2000
Õpilasteaduse TOP Kultuuri TOP Spordi TOP
1. Anet Ansperi 8A
2. Liisi Leis 7A
3.-4. Rait Kivi 8A
3.-4. Tõnis nurk 11C
5. Ingrid Liib 11B
6. Brit Pavelson 7
7. Teele Lember 8
8.-9. Merit Sepp 9
8.-9. Kairi Talur 9A
10.-11. Merle Kivilo 10A
10.-11. Krista Takkis 8
1. Lee Trei 12B
2. Taavi Petersell 12B
3. Karola Uus 12A
4. Kerstin Varvas 11C
5.-6.Andre Koit 10C
5.-6. Kadri Püüa 10A
7.-13. Mari Kallas 10A
7.-13. Riinu Räim 10A
7.-13. Timo Kallaste 10C
7.-13. Siim Viljakainen 10C
7.-13. Marion Kaimer 11C
7.-13. Anu Kõu 11C
7.-13. Rait Riim 11C
1. Mikk Tasa 6A
2.-5. Rene Kiil 11C
2.-5. Taavi Mets 11C
2.-5. Janar Rahumeel 11C
2.-5. Märten Tootmaa 5A
6. Peeter Salong 11C
7.-8. Mart Undrest 12A
7.-8. Timo Arop 12C
9. Indrek Kuusk 12C
10.-11. Kaarli Haandi 7
10.-11. Kristo Teder 10B
Viimati uuendatud Pühapäev, 01 Mai 2016 07:36  
Bänner


Bänner