Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa miniteatripäevad 2017



Laupäev, 18. märts

12.15  AVAMINE
12.30  LÕUNA
13.30  Paide Ühisgümnaasium Maski Taga (Marju Mändmaa, Jan Margen Vau) ühistöö „Solis Dolos“
14.20  Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio III (Silvia Soro) Kristiina Jalasto „Madrugada“
15.35  Tallinna 32. Keskkool KOKK (Eva Kalbus) Anton Tšehhovi ainetel „Elu on ilus“
16.40  Haapsalu Muusikakool (Marion Undusk) ühistöö „Elutants“
17.20  Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) Andrus kivirähki raamatu „Oskar ja asjad“ ainetel Valter Uusberg „Oskar ja asjad“
18.20  Saaremaa Ühisgümnaasium Krevera (Rita Ilves) kompositsioon „Tuhkatriinust nii ja naa…“
18.45  ÕHTUSÖÖK
20.00  KABAREE
22.00  Juhendajate ja žürii nõupidamine
22.30  Koolibänd
01.00  ÖÖRAHU

Pühapäev, 19. märts

08.30  HOMMIKUSÖÖK
09.30  Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) W. Shakespeare „Hamleti lugu“
10.35  Rakvere Reaalgümnaasium „Karla“ (Tiina Kippel) T. Kippel „Õnnelik elu – ehk mida tegi Hamlet valesti“
11.35  Tartu Waldorfgümnaasium (Külli Ehastu) Külli Ehastu „Pildid näituselt“
12.40  Suure-Jaani Kool (Andres Oja) Andres Oja „See on see, kellele ma selle leiva annan“
13.00  LÕUNA
14.00  Tallinna 32. Keskkool 12.d klass (Toomas Lõhmuste) ühisrühmamine „Tõukepunkt“
15.05  Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio II (Silvia Soro) W. Shakespeare/G. kordemets/S. Soro „Valentinipäev“
16.10  Rakvere Gümnaasium Teatriansambel (Aili Teedla) ühislooming „Sit down tragedy“
17.10  Nõo Reaalgümnaasiumi näitering (Annika Markson) ühislooming „Hallis massis“
18.10  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) Mihhail Lermontov/Karl Sakrits „“Petšorin“ (M. Lermontovi „Meie aja kangelane“põhjal)
19.00  ÕHTUSÖÖK
20.15  Bänd „Eneseimetlejate Klubi“, pärast bändi esinemist vaba lava
21.15  Juhendajate ja žürii nõupidamine
01.00  ÖÖRAHU

Esmaspäev, 20. märts

08.30  HOMMIKUSÖÖK
09.30  Saaremaa Ühisgümnaasium Kreisis (Sirje Kreisman) A. Tšehhovi novellide ainetel „Pealkirjata“
10.20  Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi näitestuudio Kruvikeeraja (Anna-Maria Rebane) Samuel Beckett „Godot’d oodates“ ainetel „Andet oodates“
10.55  Jüri kooliteater Vaba Valik (Ingrid Mikk) ühislooming „Mina“
12.00  LÕUNA
13.00  LÕPETAMINE


Osalejad __Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Esmaspäev, 13 Märts 2017 13:34  
Bänner


Bänner