Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Selle õppeaasta saavutused

Saada link Prindi PDF

19.-20. mai 2017 - Vabariiklik bioloogiaolümpiaad: Marie Eike Rebane 6.b - 6. koht, Martin Vesberg 7.a - II koht, Voldemar Kirss 7.b - 6. koht, Marleen Vahu 9.a - III koht, Liisa Õunpuu 9.b - II koht.

6. mai 2017 - koolinoorte lühifilmide festival "Minifilm 2017", Sille Riin Rand (11b); laureaat lühifilmiga "Audla mõisa kummitus".

5. mai 2017 - Üleriigiline Teaduslahing 2017: Gendra Allikmaa 9.a, Feridee Sevostjanov 9.b, Liisa Õunpuu 9.b - 5. koht.

3. mai 2017 - Saare maakonna B-kl meistrivõistlused jalgpallis Lümandas neidudele ja poeglastele ,Väravalööjate edetabelit juhtis Huberta Karma 5 väravaga. SÜG-i tüdrukud I koht: Johanna Priske (väravavaht)(8.b), Karmen Kelsi Kruut (8.b), Triinu Eliise Põld (8.b), Grete Jõgi (9.a), Gendra Allikmaa (9.a), Huberta Karma (9.a), Marleen Mai (7.b) ja Carmen Electra Pirn (9.b). SÜG-i poisid II koht. Väravalööjate edetabelit juhtis Mattias Rihvk 4 väravaga. Võistonnas olid Paul Antsaar (8.a), Kaarel Vokk (8.a), Joonas Prii (8.a), Erik Laanemets (9.a), Mattias Rihvk (9.a), Egert Vilter (9.a), Markus Kivi (9.b), Oskar Kivi (9.b).

30. aprill 2017 - U-21 meistrivõistlused turniiribridžis, Mari Tiitson (11.b) ja Mari Kolk (12.b); 7. koht.

28. aprill 2017 - Õpilaste teadustööde riiklik konkurss (lõppvoor toimus Teadusfestivalil):


SÜG-i edukad noorteadlased:
Helena Ellermaa, Britha Kuldsaar, Marie Eike Rebane, Kristo Kakkum (Aste PK), Huberta Karma, Cathrin Benita Poopuu, Brita Laht, Gendra Allikmaa, Liisa Õunpuu, Roosmarii Sarapuu.

Brita Laht (11.b)
- gümnaasiumiastme I preemia, Eesti esindamine Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursil, TÜ eriauhind loodusteaduste valdkonnas.
Britha Kuldsaar (12.a) - Eesti Teaduste Akadeemia eripreemia, Tervise Arengu Instituudi eripreemia.
Gendra Allikmaa (9.a) ja Huberta Karma (9.a) - põhikooliastme I preemia, Keskkonnaameti eripreemia.
Roosmarii Sarapuu (9.) ja Liisa Õunpuu (9.b)
- põhikooliastme II preemia, ajakirjade Eesti Loodus ja Horisont ühisauhind, Eesti Loodusmuuseumi eriauhind.
Cathrin Benita Poopuu (7.b) ja Kristo Kakkum (Aste PK) - põhikooliastme III preemia, Tallinna Loomaaia eripreemia.
Teadustööde konkursi lõppvooru pääsesid esimesest voorust edasi veel Marie Eike Rebane (6.b) ja Helena Ellermaa (12.c).
Õpeajad Inge Vahter ja Indrek Peil - auhind I preemia pälvinud töö juhendamise eest.

22. aprill 2017 - Eesti loodusteaduste olümpiaad: Voldemar Kirss 7.B klass - noorema vanuseastme üldarvestuse I koht

21.aprillil 2017 - Saare maakonna koolinoorte kevadkrossi individuaalvõistlus T-D 650 m: I koht Maribel Remmel (4.a) 2.31,3 (Saare maakonna meister) 6.koht Helena Tamleht (3.b) 2.53,0 7.koht Kristin Kasela (3.b) 2.54,9 P-D 1000 m: 6. koht Kaur Vesberg (3.b) 4.17,3 , T-C 1000 m: 5. koht Triinu- Liis Toom (5.a) 4.10,6 ,11.Lisete Loviise Saagpakk (5.a)4.24,9 , P-C 1000 m: III koht Rico Robert Alliksoon (5.b) 3.48,9 , 4. koht Martin Truverk (5.b)  3.49,9 , 6. koht Artur Kuning (5.b) 3.56,3 , 7. koht Kennet Puiestee (5.b) 3.57,0 , 8. koht Rasmus Mäeorg (5.a) 3.59,5 , T-B 1000 m: 6. koht Karmelin Leivat (7.a) 4.16,0 , 10. koht Emma Kirs (7.b) 4.30,0 , P-A 1000 m: I koht Karl Hendrik Tamkivi (10.c) 2.59,8 (maakonna meister), 8. koht Egert Vilter (9.a) 3.28,0 , T-J 1000 m: I koht Ketlin Mäeorg (11.a) 4.02,4 (maakonna meister), P-J 1000 m: III koht Johannes Treiel (11.b) 3.13,0

15. aprill 2017 - Üleriigiline vendade Liivide etluskonkurss: Kirke Medri 6.b - grand prix

8. aprill 2017 - Üleriigiline Sten Roosi nimeline muinasjutuvõistlus: Vootele Mets 8.B klass - ergutusauhind

28. november 2016 kuni 6. aprill 2017 - Mõttespordi olümpiaad koolidele: Algkool: sudoku Kristiin Pulk (3.b) 8. koht ja SÜG [Illimar Kirss (3.b), Ron Sebastian Puiestee (3.b), Kaur Vesberg (3.b), Kristiin Pulk (3.b), Gertrud Kirs (3.b)] 7. koht. Male SÜG  [Illimar Kirss (3.b), Ron Sebastian Puiestee (3.b), Kaur Vesberg (3.b)] 10. koht. Gümnaasium: Kabe Iiv Aavik (11.b) 7. koht ja SÜG [Margerite Mesila (10.c),Triinu Jakson (10.c), Iiv Aavik, (11.b), Mari Tiitson (11.b), Mari Kolk (12.b)] II koht. Male SÜG [Margerite Mesila (10.c), Triinu Jakson (10.c), Iiv Aavik, (11.b), Mari Tiitson (11.b)] IV koht. Gomoku Mari Kolk (12.b) 6. koht ja SÜG [Margerite Mesila (10.c), Triinu Jakson (10.c), Iiv Aavik, (11.b), Mari Tiitson (11.b), Mari Kolk (12.b)] I koht. Sudoku Margerite Mesila 10. koht ja SÜG [Margerite Mesila (10.c), Triinu Jakson (10.c), Iiv Aavik, (11.b), Mari Tiitson (11.b), Mari Kolk (12.b)] I koht Koond Margerite Mesila (10.c) 9. koht, Triinu Jakson (10.c) 10. koht, Iiv Aavik (11.b) 12.koht, Mari Tiitson (11.b) 13. koht, Mari Kolk (12.b) 14.koht

31. märts 2017 - maakondlik vendadae Liivide konkurss: Martin Vesberg  (7.a)- grand prix, Kirke Medri (6.b)- laureaat

18.-20. märts 2017 - Üle-eestiline kooliteatrite festival Saaremaa Miniteatripäevad: Krevera-parim Saaremaa trupp; Reet Koppel (12.a)-parim Saaremaa näitleja

16. märts 2017 - Saaremaa koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis 7.-9.kl Tüdrukute võistkond:II koht Luise Vevers 8.a Karola Soe 8.b Gendra Allikmaa 9.a Kätriin Käsper 9.a Huberta Karma 9.a Carmen Elektra Pirn 9.b Anu Kull 9.bLiisa Õunpuu 9.b Poiste võistkond: I koht Kaarel Vokk 8.a Andres Sui 8.b Andre Koppel 8.b Randel Sepp 9b. Hardi Aun 9.b Oskar Kivi 9.b Robin Alba 9.b Karl Sander Pirn 7.b

13.-14. märts 2017 - Üleriigiline emakeeleolümpiaad: 7.-8. klasside vanuserühmas Vootele Mets (8.b) 7.-8. koht, 9.-10. klasside vanuserühmas Liisa Õunpuu (9.b) 4. koht, 11.-12. klasside arvestuses Mari Kolk (12.b) 7. koht. Uurimistööde kategoorias Reet Koppel (12.a) 2. koht.

10.-11. märts 2017 - Üleriigiline eesti kirjanduse olümpiaad: 7.-8. klasside vanuserühmas Vootele Mets (8.b) 5. koht, 9.-10. klasside vanuserühmas Jutta Loviisa Juht (10.c) 9. koht.

10. märts. 2017 - Vabariiklik keskkonnauuringute konkurss. 5.-7. klasside arvestuses: Cathrin Benita Poopuu 7.b klass - I koht (koos Aste PK 7. klassi õpilase Kristo Kakkumiga), Marie Eike Rebane 6.b klass - II koht; 8.-9. klasside arvestuses: Gendra Allikmaa ja Huberta Karma (mõlemad 9.a klass)   II koht, Liisa Õunpuu ja Roosmarii Sarapuu (mõlemad 9.b klass) III koht; gümnaasiumi arvestuses: Brita Laht 11.b klass   I koht, Britha Kuldsaar 12.a klass   III koht, Helena Ellermaa 12.c klass 4. koht.

4.-5. märts. 2017 - Vabariiklik bioloogiaolümpiaad gümnaasiumile: 10. klassi arvestuses Karl Hendrik Tamkivi 10.c klass   5. koht; 12. klassi arvestuses Mari Kolk 12.b klass   10. koht

3. märts 2017Saare maakonna MV 4.-6. kl ja EKSL Võrkpalli Miniliiga võistlused Kuressaares Poisid:II koht Joosep Kobin 6.a Albert Johann Lepik 6.a Karl Sander Vaga 6.a Laur Palijenko 6.a Gendro Umber 6.a Tüdrukud: 5.koht Triinu Liis Toom 5.a Liisa Viljaste 5.a Kirke Viik 5.b Ingel- Helena Mägi 5.b Maria Heleen Kald 5.b Jacqueline Putnik 5.b 4.koht Annabel Raun 6.b Karmen Ehanurm 6.b Kirke Medri 6.b Annabel Raun 6.b Ivika Silenok 6.b

20. veebruar 2017 - Üleriigiline esseekonkurss "Minu kodu on Eestimaa": Karl Hendrik Tamkivi 10.c klass - I koht

16. veebruaril 2017 - Nuputa võistluse maakonnavoor. 5. - 6. klassis (12 võistkonda) 3. koht SÜG II - Merit Matt, Marie Eike Rebane, Kirke Viik, Karmen Viilup 4. koht SÜG I - Jürgen Liiv, Jaak Kuuseok, Martti Vaska, Robin Keerd 8. koht SÜG III - Hilda Marie Loel, Katrin Lindmäe, Lisete Vahu, Raul Joaquin Seppel 7. klassis (12 võistkonda) 1. koht SÜG I - Mihkel Keso, Voldemar Kirss, Ekke Jaak Valge 4. koht SÜG II - Paula Aarnis, Cathrin Benita Poopuu, Martin Vesberg

10.veebruar 2017 - Üleriigiline etlejate konkurss: Elo Nõmm 10.c-laureaat, Kirke  Medri 6.b-laureaat, Martin Vesberg 7.a- eripreemia, Katrin Kurvits  10.b-eripreemia

14. detsember 2016 - Füüsikavõistlus "Kajakas": Kalev Kaasik 8.b kl- 7.koht kaheksandate klasside arvestuses.

7. veebruar 2017 - matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus 7. klasside arvestuses Mihkel Keso (7.a) - I koht, Otto Tuuling (7.b) - III koht, Voldemar Kirss (7.b) - 4. koht, Ekke Jaak Valge (7.b) - 6. koht, Paula Aarnis (7.b) - 9. - 10. koht; 8. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (8.a) - II koht, Paul Antsaar (8.a) - III - IV koht, Kristel Soe (8.a) - 6. - 7. koht, Karl-Martin Kuusk (8.a) - 8. - 9. koht, Mariliis Albert (8.b) - 10. koht; 9. klasside arvestuses Feridee Sevostjanov (9.b) - II koht, Gendra Allikmaa (9.a) - III koht, Liisa Õunpuu (9.b) - 4. - 5. koht, Kätriin Käsper (9.a) - 9. - 11. koht; 10. klasside arvestuses Kristiina Veskimeister (10.c) - I koht, Artur Frederik Alpstål (10.c) - II koht, Kristin Himmist (10.c) - 5. - 6. koht; 11. klasside arvestuses Karl Viik (11.c) - I koht, Kaupo Humal (11.c) - 4. koht, Brita Laht (11.b) - 5. koht; 12. klasside arvestuses Anneli Toomsalu (12.c) - I koht, Roland Kastein (12.b) - II koht, Aleks Teller (12.c) - 5. koht.

4. veebruar 2017 - Bioloogiaolümpiaadi maakonnavoorus 6. klasside arvestuses: Marie Eike Rebane (6.b) - I koht, Artur Medri (6.b) – II koht, Merit Matt (6.b) – III koht, Kirke Medri (6.b) – 4 koht, Katrin Lindmäe (6.b) – 6. koht, Jürgen Liiv (6.b) – 8 koht, Annabel Raun (6.b) – 9 koht; 7. klasside arvestuses: Martin Vesberg (7.a) – I koht, Voldemar Kirss (7.b) – II koht, Carl-Juhan Meri (7.a) – III-4. koht, Cathrin Benita Poopuu (7.b) – 8 koht;  8. klasside arvestuses: Anni Kuuseok (8.a) – I koht, Sander Teras (8.b) – II koht, Torm Vatsfeld (8.a) – III koht, Kalev Kaasik (8.b) – 4. koht, Mariliis Albert (8.b) – 6. koht, Merili Mikku (8.a) - 8.-9. koht; 9. klasside arvestuses: Marleen Vahu (9.a) – I koht, Liisa Õunpuu (9.b)  - II koht, Feridee Sevostjanov (9.b) - 4. koht, Roosmarii Sarapuu (9.b) – 5. koht, Gendra Allikmaa (9.a)– 6. koht; 10. klasside arvestuses: Karl Hendrik Tamkivi (10.c) – I koht, Elo Nõmm (10.c) – II koht, Diana Alt (10.c) – 4.-6. koht, Viktoria Latkin (10.b) – 7. koht, Kaisa Raaper (10.b) – 8.-9. koht, Karmel Kikas (10.b) – 8.-9. koht; 11. klasside arvestuses: Emilia Rosenkron (11.b) – I-III koht, Mari Tiitson (11.b) – I-III koht, Liisa Niit (11.b) – I-III koht, Brita Laht (11.b) – 4. koht, Eliise Šmuul (11.c) – 5.-6. koht, Iiv Aavik (11.b) - 7.-8 koht; 12. klasside arvestuses: Mari Kolk (12.b) – I koht, Kerli Kuusk (12.b) – II koht, Britha Kuldsaar (12.a) – 5. koht, Roland Kastein (12.b) – 6. koht, Helena Ellermaa (12.c) – 7. koht, Helina Leppik (12.a) – 8. koht

3.veebruar 2017Maakondlik etlejate konkurss: Kirke Medri 6.b kl- laureaat, Martin Vesberg 7.a kl- laureaat, Elo Nomm 10.c kl-laureaat, Diana Alt 10.c kl- laureaat, Katrin Kurvits 10.b kl-laureaat, Bret-Maria Rikko 11.b kl-grand prix

3. veebruaril 2017 - Maakondlikud Dumle rahvastepalliturniiri saavutused: tüdrukud II koht koosseisus Ulla Maripuu 3.b, Helena Tamleht 3.b ,Kristin Sanne Õun 3.a, Iris Tinno 3.b, Olivia Laidma 3.a, Eleanora Rahnik 3.a, Loore Lee Kirss 3.a, Neidi Sink 3.a, Kristin Kasela 3.b poisid  I koht Kaur Vesberg 3.b, Sten Erik Mägi 3.b, Ron Sebastian Puiestee 3.b, Jarno Mononen 3.b, Laur Erik Laine 3.b, Illimar Kirss 3.b, Devon Vahter 3.a, Robert Kivi 3.a, Rando Rand 3.a

31. jaanuar 2017 - 6. - 7. klasside "Spelling Bee" Grand Prix —  Hosanna Mäekallas (7.a); 6. klassi kirjalikus voorus Sten Normet Noor (6.b) - II - III koht, Marten Voolaid (6.a) - II - III koht; 6. klassi suulises voorus Maarja-Liis Pelska (6.a) - II koht; 7. klassi kirjalikus voorus Hosanna Mäekallas (7.a) - I - III koht; 7. klassi suulises voorus Hosanna Mäekallas (7.a) - I koht, Raul Koppel (7.b) - III koht.

30. jaanuar 2017 - emakeeleolümpiaadi maakonnavoorus 7. klasside arvestuses Voldemar Kirss - I koht, Albert Leppik - III koht, Martin Vesberg - 4. koht, Annaliisa Lepik - 5. koht; 8. klasside arvestuses Vootele Mets - I koht, Torm Vatsfeld - 4. koht, Sander Teras - 8. koht 9. klasside arvestuses Liisa Õunpuu - I koht, Feridee Sevostjanov - 9. koht; 10. klasside arvestuses Liisa Veliste - I koht, Gerli Rakaselg - II-III koht, Jutta-Loviisa Juht - II-III koht, Karl Hendrik Tamkivi - 4. koht, Annemai Sepp - 5. koht, Triinu Jakson - 9. koht; 11. klasside arvestuses Kaupo Humal - I koht, Emilia Rozenkron - II koht, Brita Laht - III koht, Karl Viik - 4. koht, Kadi Riin Tanila - 6. koht, Maria Kirst - 10.-11. koht; 12. klasside arvestuses Mari Kolk - I koht, Jane Treima - II koht, Reet Koppel - 4. koht, Anni Hallik - 8. koht

28. jaanuar 2017 - füüsikaolümpiaadi maakonnavoorus 8. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (8.a) - III koht, Kalev Kaasik (8.b) - III koht, Vootele Mets (8.b) - 4. koht; 9. klasside arvestuses Markus Kivi (9.b) - Ikoht, Hardi Aun (9.b) - III koht, Oskar Kivi (9.b) - III koht, Steven Stepanov (9.b) - 7. koht; 10. klasside arvestuses Anna Maria Süld (10.c) -I koht, Sander Õispuu (10.c) - III koht, Kristiina Veskimeister (10.c) - III koht, Garel Muul (10.c) - 5. koht, Margerita Mesila (10.c) - 6. koht; 11. klasside arvestuses Karl Viik (11.c) - I koht, Silver Spitsõn (11.c) - III koht, Eliise Šmuul (11.c) - 4. koht.

27. jaanuar 2017 - maakondlikul inglise keele olümpiaadil 10. klasside arvestuses Annemai Sepp (10.a) - I - II koht, Liisa Veliste (10.a) - I - II koht, Aile Saar (10.a) - 4. koht, Petrik Saks (10.c) - 9. koht; 11. klasside arvestuses Emilia Rozenkron (11.b) - I - II koht, Mari Tiitson (11.b) - I - II koht, Karl Viik (11.c) - III koht, Kai-Riin Eimre (11.a) - 4. - 5. koht, Kaupo Humal (11.c) - 6. - 8. koht, Karin Nuut (11.a) - 6. - 8. koht, Silver Spitsõn (11.c) - 9. koht; 12. klasside arvestuses Kristi Niit (12.b) - I koht, Anna-Maria Lest (12.b) - II koht, Jane Treima (12.b) - 4. - 7. koht, Lilia Kivi (12.a) - 10. koht.

27. jaanuaril 2017 Saare maakonna koolinoorte 3T + 3P võrkpalli MV II koht: Kätriin Käsper (9.a), Carmen Electra Pirn (9.b), Anu Kull (9.b), Robin Alba (9.b), Mihkel Villsaar (10.a), Karel Kikas (10.a), Elo Nõmm (10.c), Sander Õispuu (10.c).

25. jaanuar 2017 - Maakondlik EMÜ poolt läbiviidud Teaduslahing 2017: I koht võistkond koosseisus: Gendra Allikmaa (9.a), Feridee Sevostjanov(9.b), Liisa Õunpuu (9.b); II-III koht võistkond koosseisus: Torm Vatsfeld (8.a), Kalev Kaasik (8.b), Sander Teras (8.b) 5. koht võistkond koosseisus: Cathrin Benita Poopuu (7.b), Voldemar  Kirss (7.b), Martin Vesberg (7.a)

21. jaanuaril 2017 - Keemia olümpiaad, millel osales 26 meie kooli õpilast.8.klasside arvestuses Mariliis Albert (8.b) - III koht, Vootele Mets (8.b) - 4. koht, Torm Vatsfeld (8.a) - 7. koht, Kalev Kaasik (8.b) - 8.koht, Anni Kuuseok (8.a) - 9. koht. 9. klasside arvestuses Feridee Sevostjanov (9.b)- II koht, Liisa Õunpuu (9.b) - III koht, Marleen Vahu (9.a) - 4.-5. koht, Gendra Allikmaa (9.a)-6. koht, Iris Kirs (9.b) - 9. koht. 10. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (10.c) - I-II koht, Diana Alt (10.c) - III koht, Jutta Lovisa Juht (10.c) - 4.-5. koht, Triinu Jakson (10.c) ja Petrik Saks jagasid 7.-8. kohta. 11.klasside arvestuses Karl Viik (11.c) - I koht, Mari Tiitson (11.b) - II koht, Brita Laht (11.b) - III koht, Liisa Niit (11.b) - 4. koht Rasmus Lepik (11.c) - 7. koht, Eliise Šmuul (11.c) ja Karel Äär (11.c) jagasid 8.-9. kohta. 12. klasside arvestuses Mari Kolk (12.b) - I koht, Roland Kastein (11.b) - II koht.

13.-14. jaanuar 2017 - üleriigiline B.Alveri konkurss Tuulelapsed - näitering Kreputlasted - rõõmsameelse esituse eripreemia, Kirke Medri 6.b - näitlejapreemia

10. detsember 2016 - geograafiaolümpiaadi maakonnavoorus 7. klasside arvestuses Otto Tuuling (7.b) - I koht, Voldemar Kirss (7.b) - 4. koht, Carl-Juhan Meri (7.a) - 5. koht, Mihkel Keso (7.a) - 10. koht; 8. klasside arvestuses Anni Kuuseok (8.a) - 4. koht, Paul Antsaar (8.a) - 5. koht, Torm Vatsfeld (8.a) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Markus Kivi (9.b) - 6. koht, Oliver Paljak (9.a) - 7. koht; 10. klasside arvestuses Jass Saarkoppel (10.c) - II koht, Petrik Saks (10.c) - III koht, Karl Hendrik Tamkivi (10.c) - 5. koht, Katarina Keerd (10.a) - 6. koht, Kristiina Veskimeister (10.c) - 7. koht, Triinu Jakson (10.c) - 9. koht, Mihkel Lõuk (10.c) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Emilia Rozenkron (11.b) - I koht, Rasmus Lepik (11.c) - II koht, Kaupo Humal (11.c) - III koht, Karl Viik (11.c) - 5. koht, Iiv Aavik (11.b) - 7. koht, Mari Tiitson (11.b) - 8. koht; 12. klasside arvestuses Roland Kastein (12.b) - I koht.

Detsember 2016 - Üleriigilise kodanikupäeva viktoriin II koht - Delis Pärnoja (11.b)

6. detsembril 2016 - Maakonna etlejate konkurss "Koidulaulikuvalgel" - Kirke Medri 6.b-laureaat, Katrin Kurvits (10.b) - laureaat, Paul-Mark Pihl (11.c) - eripreemia, Kennet Puiestee (5.a) - eripreemia

3. detsembril 2016 - Saare maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlustel Kuressaare Spordikeskuses Maakonna meistriteks ( I koht) Brigite  Hollo (6.a)  Ermo Nõmm (6.b) Marleen Mai (7.b) Karl Hendrik Tamkivi (10.c) Markus Kivi (9.b) Karita Süld (12.c) Agathe Kriska (10.a) Hanna Klaar (11.b) Bret- Maria Rikko (11.b)  Airike Kapp (11.b)  Johannes Treiel (11.b) II kohad saavutasid: Ermo Nõmm (6.b) Martin Truverk (5.b)  Artur Kuning (5.b)  Luise Vevers (8.a)  Elo Nõmm ( 10.c) Gendra Allikmaa (9.a)  Markus Kivi (9.b) Hanna Klaar (11.b)  Eliisa Saar (11.a) Airike Kapp (11.b)  Helina Koppel (12.c)PJ Johannes Treiel (11.b) III kohad saavutasid:  Maria Heleen Kald (5.b) Kirke Viik (5.b)  Brigite Hollo (6.a) Ingel Helena Mägi (5.b) TB Kaisa Tiitson (8.a) Gendra Allikmaa (9.a) Huberta Karma (9.a) Karl Hendrik Tamkivi Markus Kivi (9.b) TJ Hanna Klaar (11.b) kuulitõuge (4kg) - 8.32  Johannes Treiel (11.b)

30. november 2016 - Eesti koolinoorte XIV mälumängumeistrivõistluste maakondliku eelvooru I koht: Karl Kadak (11.b), Emilia Rozenkron (11.b), Peeter Benjamin Anvelt (11.c), Hannes Iir (11.c)

25.-26. november 2016 - Saaremaa Miniteaduspäevad - Laureaadid: Martin Vesberg (7.b), Sander Teras (8.b); Eripreemiad: Iris Kirs (9.b) ja Feridee Sevostjanov (9.b) põhjaliku uurimistöö eest; Martin Vesberg (7.a) ja Torm Vatsfeld (8.a) töökuse eest; Johanna Oll (12.a) hobi ja teaduse oskusliku ühendamise eest; Lissel Mägi (7.b) ilusa slaidiettekande eest.

25.-26. november 2016 - Üleriigiline B.Alveri konkurss Tähetund - luuleteater Krevera-eripreemia kontseptsiooni eest

18.novembril 2016 - Kuressaare Spordikeskuses EKSL Dumle 4.-5. klassi rahvastepalli piirkonnavõistluste finaalis -poiste võistkond III koht - Ron Sebastian Puiestee (3.b), Kaur Vesberg (3.b), Rico Robert Alliksoon (5.b), Martin Kirst (4.a), Risto Tahk (4.a), Kevin Lempu (4.a), Martin Truverk (kapten ja parim mängija)( 5.b), Artur Kuning (5.b).

18. novembril 2016 - Kuressaare Spordikeskuses  EKSL Dumle 4.-5. klassi rahvastepalli piirkonnavõistlusel -Tüdrukute võistkond 7. koht Triinu- Liis Toom (5.a), Ingel Helena Mägi (5.b), Kristin Poopuu (4.b), Anabel Lanna (4.a), Mareli Välja (4.a), Maribel Remmel (4.a), Gelin- Desire Soeson (4.a), Karmel Muul (4.a).

11.-12. november 2016 - III Eesti koolide teadusteatrite festival. Preemia: Kõige läbimõeldum etendus. Brita Laht (11.b), Emilia Rozenkron (11.b)

7. novembril 2016 - Saare maakonna 4.-5. klasside rahvastepallivõistlus Poisid II koht: Martin Truverk (5.b)kapten, Artur Kuning (5.b), Rico Robert Alliksoon (5.b), Kaur Vesberg (3.b), Martin Kirst (4.a), Risto Tahk (4.a), Ron Sebastian Puiestee (3.b), Rasmus Tristan Vahenurm (4.b)

7. novembril 2016 - Saare maakonna 4.-5. klasside rahvastepallivõistlus Tüdrukud II koht: Maribel Remmel (4.a)kapten, Anabel Lanna (4.a), Gelin- Desire Soeson (4.a), Mareli Välja (4.a), Grete Gull (4.b),Triinu- Liis Toom (5.a), IngelHelena Mägi (5.b), Maria Heleen Kald (5.b)

8. november 2016 - Leisis maakondlik Koolivikker Meie meeskond saavutas I koha osalesid: Triinu-Liis Toom 5a, Albert-Johan Lepik 6a, Jürgen Liiv 6b,Voldemar Kirss 7b, Kaisa Tiitson 8a, Hedvig  Saaretalu 8a, Margit Valge 8b,Liisa Õunpuu 9b

15. oktoober 2016 - vabariikliku nooremate kodutütarde matkavõistluse III koht, võistkonnas Eudora Kask (1.a), Lisette Steinberg (1.a), Rebecca Reial (6.b), Katrin Lindmäe (6.b)

12. oktoober 2016 - maakondliku õpioskuste võistluse II koht, võistkonnas 6.klassi õpilased Jürgen Liiv, Katrin Lindmäe, Merit Matt, Kirke Medri ja Marie Eike Rebane

4. oktoober 2016 - Saare Maakonna koolidevahelise teatekrossi põhikoolide arvestuses I koht: võistkonnas Kristin Kasela (3.a), Kaur Vesberg (3.b), Maribel Remmel (4.a), Triinu-Liis Toom (5.a), Martin Truverk (5.b), Artur Kuning (5.b), Brigite Hollo (6.a), Karmelin Leivat (7.a), Albert-Johann Lepik (6.a), Siim Andres Himmist (7.a), Luise Vevers (8.a), Carmen Electra Pirn (9.b), Egert Vilter (9.a), Endrik Õunpuu (9.b.)

4. oktoober 2016 - Saare Maakonna koolidevahelise teatekrossi gümnaasiumide arvestuses I koht: võistkonnas Johanna Arak (10.c), Ketlin Mäeorg (11.a), Eliisa Saar (11.a), Brita Laht (11.b), Marie-Elis Kuivjõgi (11.c), Karl Hendrik Tamkivi (10.c), Karl Kustav Kuning (11.a), Iiv Aavik (11.b), Johannes Treiel (11.b), Karl-Thomas Sepp (11.c)

27. september 2016 - maakonna D.Vaarandi etluskonkurss: Kirke Medri (6.b klass)-parim tundeluule esitaja, Martin Vesberg (7.a klass)-parim saarlaslik esitus ja publikupreemia, Henri Paomees (10.c klass)-parim lihtsuse esiletooja, Reet Koppel (12.a klass)- parim loodusluule esitaja

24. september 2016 - Saaremaa kodutütarde matkavõistlus: Lisette Steinberg (1.A), Eudora Kask (1.A), Katrin Lindmäe (6.B), Rebecca Reial (6.B) nooremas vanuseastmes I koht.

17.-18. september 2016 - Patrullvõistlus Nõmme Välk: Brita Laht (11.b) ja Emilia Rozenkron (11.b) noorte arvestuses I koht.

16.-17. september 2016 - vabariiklik GLOBE keskkonnauuringute konkurss. 5.-7. klassi arvestuses: Sander Teras (8.b)- I koht, Martin Vesberg (7.a)- II koht, Martin Vesberg (7.a) ja Torm Vatsfeld (8.a) - III koht 8.-9. klassi arvestuses: Diana Alt ja Elo Nõmm (10.c) - I koht, Iris Kirs ja Feridee Sevostjanov (9.b) - II koht.Õpilased osalesid konkursil 2015/16 õppeaastal valminud uurimistöödega.

10.september 2016 - Vabariiklik väikeste koduloouurijate uurimistööde konkurss "Kodumaja jutustab": Lissel Mägi (7.b) 5.-6.klasside individuaalarvestuses I koht.

8. juuli 2016 - Eesti juunioride võistkondlikud meistrivõistlused bridžis, Karen Saksakulm (11.c), Brita Laht (11.b), Kristo Püüding (11.c) ja Karel Äär (11.c); 6. koht

2015/16 õppeaasta saavutused

2014/15 õppeaasta saavutused

Viimati uuendatud Teisipäev, 23 Mai 2017 08:25  
Bänner


Bänner