Koolisöökla SYGLA

September Oktoober November Detsember 9. jaanuar-20. jaanuar 23. jaanuar – 03. veebruar 06. veebruar – 17. veebruar 20. veebruar – 3. märts 6. märts – 17. märts 27.03. – 07.aprill 10. aprill – 21. aprill 24. aprill - 05. mai 8. mai - 12. mai 22. mai - 2. juuni

Söökla tutvustus

Saaremaa Ühisgümnaasiumi koolisöökla SYG-la on kõikidele külastajatele avatud söögipaik ning ootab oma külastajaid 1.septembrist 31.maini esmaspäevast neljapäevani kell 9 – 16 , reedeti kell 9 – 15 ja 1.juunit 31.augustini kell 8-14. Laupäeviti ja pühapäeviti on söökla tavaliselt suletud, aga suvekuudel teenindab ta nädalavahetustel hosteli kliente, pakkudes neile hommikusööki.

Söökla meiliaadress on See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Sööklas on kaks teenindustsooni: päevamenüü tsoon, kuhu sisenetakse läbi pöördvärava ja muu menüü teenindustsoon, kus kaks müüjat pakuvad praade, salateid, saiakesi, magustoite, piima, keefiri, mahlu ja karastusjooke. Soe toit on selles letis saadaval alates kella kaheteistkümnest. Maksta saab nii sularahas kui kaardiga.
Päevamenüü, mida pakutakse eraldi tsoonis, on koostatud põhimõttel, et igal päeval on supp, päevapraad ja magustoit, mille hulgast põhikooli õpilased saavad valida 0.83 euro ulatuses toitu. Sellesse tsooni siseneb õpilane või ka õpetaja ja muu kooli töötaja pöördvärava kaudu õpilaspileti või töötajakaardiga ja saab sealt endale sobiva toidu ise taldrikule tõsta. Kaardikasutus registreerib söögikorrad ja kuu lõpus saadab raamatupidamine meilitsi arved. Ikka nii, et gümnaasiumiõpilastele, õpetajatele ja töötajatele täies mahus ning põhikooliealistele selles mahus, mis ületab linna ja riigi poolt antud kuu toiduraha.

Söökla saali telefon: 452 6799

Viimati uuendatud Kolmapäev, 17 Mai 2017 11:48