RINGIDE TUNNIPLAAN

ESMASPÄEV

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
Loovusring Viire Pors 12.00-14.00 ruum 212
3 b ansambel Riina Oeselg 13.45-14.30 ruum 206
Kergejõustik 2.kl.T+P,3.kl.T Virge Treiel 14.00-15.30 võimla
Kressendo Mari Ausmees 14.00-15.00 aula
Algklasside kunstiring Irena Sink 14.15-16.30 ruum 214
4.-5.kl. võimlemine Tiiu Haavik 14.45-16.15 Spordihoone
Bridž Arne Loorpuu 15.00-16.00 ruum 320
3ab poiste kergejõustik Margit Mägi 15.30-17.00 võimla
Ökoloogia ring Inge Vahter 16.00-18.00 ruum 220
Kergejõustik 8.-11.kl.T Virge Treiel 16.00-18.15 Spordihoone
9.-10.kl. võimlemine Tiiu Haavik 16.30-18.00 Spordihoone
Korvpall 5-7 kl Enn Laanemäe 18.00-19.30 võimla
Varsakabi Mari Ausmees 18.00-19.00 aula või ruum 305
Kreedo Mari Ausmees 19.00-20.00 aula
Krevera Rita Ilves 20.00-22.00 aulas


TEISIPÄEV

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
Visuaalse mõtlemise strateegiad Maie Uustulnd 8.10-8.55 ruum 201
Mudilaskoor Jo-le-mi Riina Oeselg, Mari Ausmees 8.10-8.55 aula või ruum 305
Kangakudumine Aili Jung 14.00-15.30 õpilaskodu ruum 104
Kratid Mari Ausmees 14.00-15.00 aula või ruum 305
3ab tüdrukute kergejõustik Margit Mägi 14.00-15.00 võimla
Kergejõustik 3.-4.kl.P,4.-7.kl.T Virge Treiel 15.00-16.30 võimla
Korvpall 10-12 kl. Enn Laanemäe 16.00-18.00 Spordihoone
9.-10.kl. võimlemine Tiiu Haavik 16.30-18.00 võimla
Karate Mustapha Mrabte 17.30-19.00 Spordihoone
Rahvatants Eena Mark 18.30-20.00 aula
Kreisis Sirje Kreisman 20.00-22.00 aula

 
KOLMAPÄEV

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
II b klassi nukuteater Ruta Kelt 13.00-15.00 ruum 210
Kergejõustik 2.kl.T+P,3.kl.T Virge Treiel 14.00-15.30 Spordihoone
Pallimängud Aime Metsmaa 14.45-17.00 võimla
6.kl. ansambel Riina Oeselg 14.45-15.30 ruum 305
Pilliroog Mari Ausmees 15.00-16.00 ruum 305
Bridž Arne Loorpuu 15.45-16.45 ruum 320
Kergejõustik 8.-11.kl.T Virge Treiel 16.00-18.15 Spordihoone
Korvpall 5-7 kl. Enn Laanemäe 18.00-19.30 võimla
Hundinuiad Mari Ausmees 18.00-19.00 ruum 305
Kreedo Mari Ausmees 19.00- 20.00 aula
Varsakabi Mari Ausmees 20.00-21.00 ruum 305
11.kl ansambel Riina Oeselg 20.00-21.00 aula

NELJAPÄEV

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
Osjad Mari Ausmees 9.45- 10.45 ruum 305
3ab tüdrukute kergejõustik Margit Mägi 14.00-15.00 võimla
Kergejõustik 3.-4.kl.P,4.-7.kl.T Virge Treiel 15.00-16.30 Spordihoone
Bridž Marko Kolk 15.00 -18.00 ruum 320
Liikumisring 7.-9. kl Maret Mägi 15.00-16.30 aula
4.-5.kl. võimlemine Tiiu Haavik 15.45-16.15 võimla
Pallimäng 8.-9.kl.T Virge Treiel 16.30-18.00 võimla
Liikumisring 10.-12. kl Maret Mägi 16.30- 18.00 aula
Bridž Arne Loorpuu 16.45 -17.45 ruum 320
Ujumine Aime Metsmaa 17.00-18.00 KG ujula
Karate Mustapha Mrabte 17.30- 18.30 Spordihoone
Pallimäng 10.-11.kl.T Virge Treiel 18.00-19.30 võimla
Kreputlased Rita Ilves 18.30-20.00 aula
Krevera Rita Ilves 20.00-22.00 aula

 

REEDE

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
1.-2. kl. koor Riina Oeselg 8.10-8.55 aula
Rahvastepall 3.-4.kl.T+P Virge Treiel 14.00-15.00 võimla
Esmaabiring MarianneStarikova 14.00-15.00 arstituba
8-9.kl ans Riina Oeselg 14.45-15.30 ruum 305
Korvpall 5-7 kl Enn Laanemäe 15.00-16.30 võimla
Kergejõustik 5.-11.kl.T Virge Treiel 16.00-17.00 Tervisepark
Ujumine Aime Metsmaa 16.00-18.00 KG ujula
Korvpall 10-12 kl Enn Laanemäe 16.30-18.30 võimla; KG Tervisepark/ujula

LAUPÄEV

RINGI NIMETUS JUHENDAJA AEG KOHT
4.-5.kl. võimlemine Tiiu Haavik 11.00-12.30 võimla või Spordihall
Korvpall 10-12 kl. Enn Laanemäe 14.00-16.00 Võimla või spordihall
Kergejõustik -11.kl.T Virge Treiel   liikuv aeg Spordihoone