KONKURSI SÜG-i PARIM KLASS
JUHEND 5. - 12. KLASSIDELE
2009/2010

Arvesse lähevad:
  1. Õppeedukus (PK I, II, III; G II veerand)
  2. Õppekvaliteet (PK I, II, III; G II veerand)
  3. Põhjuseta puudumised
  4. Koolivormi kandmine
  5. Isetegevus, kultuur
  6. Sport
  7. Mälumängud
  8. Ringides osalemine (I veerand)

Punkte arvestatakse:
  1. Vastavalt õppeedukusele reastatakse klassid.
    (Näiteks: 5. - 9. kl. I koht – 10p,  II koht – 9p)
  2. Vastavalt õppekvaliteedile reastatakse klassid.
  3. Põhjuseta puudumisi arvestatakse iga veernadi lõpus tehtava koondkokkuvõtte aluselt. Vastavalt põhjuseta puudumiste arvule reastatakse klassid.
  4. Koostöös õppealajuhatajaga ja klassijuhatajaga selgitatakse välja koolivormi kandmine klassides
  5. Arvesse lähevad kõik õppeaasta jooksul toimuvad konkursid ja võistlused (samuti õpilasesinduse valimistel osalenute protsent).
  6. Klassid reastatakse vastavalt võistluste tulemustele (spordipäev, korvpall, jalgpall, rahvastepall, võrkpall ja muud spordivõistlused).
  7. Klassid reastatakse mälumängude tulemuste põhjal. Arvesse lähevad ka kõik muud õppeaasta jooksul koolis toimunud viktoriinid.
  8. Ringides osalemist arvestatakse vaid I veerandi lõpus. Arvesse lähevad nii koolis kui väljaspool kooli toimuvad ringid. Klassid reastatakse osavõtu protsendi järgi.

Õppeaasta lõpus premeeritakse parimaid klasse kas rahaliselt või üllatusauhinnaga.

EDUKAT VÕISTLEMIST!
Huvijuhid